Szkoła językowa Gliwice

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Gliwice

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Gliwicach

  W ostatnich latach rozwój Gliwic znacznie przyspieszył i stały się one jednym z najważniejszych krajowych ośrodków innowacji. To tutaj znajduje się większość wydziałów Politechniki Śląskiej, znajdującej się w czołówce najlepszych w kraju uczelni technicznych, a także sieć instytucji wspierających innowacyjną przedsiębiorczość. Gliwice należą do Światowego Stowarzyszenia Technopolii (World Technopolis Association), skupiającego najbardziej zaawansowane technologicznie miasta świata. Istotne atuty miasta to położenie blisko istotnych szlaków komunikacyjnych i funkcjonowanie specjalnej sieci ekonomicznej. Swoje siedziby w mieście mają przedstawiciele nowoczesnego przemysłu, głównie z branż logistycznej, motoryzacyjnej i nowych technologii.

  Atrakcje w Gliwicach

  Historia Gliwic sięga XIII wieku, co znajduje swoje odwzorowanie w licznych zabytkach. Spośród nich najważniejszym jest chyba najwyższa drewniana budowla na świecie, leżąca na Szlaku Zabytków Techniki Radiostacja. Inne ważne punkty na mapie miasta to piękny czworoboczny rynek z ratuszem, a niedaleko niego dawny dwór Cetrycza (zwany Zamkiem Piastowskim), powstałe między XV a XVII wiekiem kolorowe kamienice czy pozostałości po średniowiecznych murach miasta. Będąc w Gliwicach, warto zajrzeć do Kolejkowa, gdzie są największa w Polsce makieta kolejki oraz modele wielu śląskich budynków, Palmiarni Miejskiej, pełnej egzotycznych gatunków roślin i zwierząt, oraz położonego w centrum miasta Parku im. Fryderyka Chopina.

  Muzea i instytucje kulturalne w Gliwicach

  Muzeum w Gliwicach to jeden z najstarszych tego typu obiektów na Górnym Śląsku, który przechowuje wiele ciekawych zbiorów związanych z tym rejonem. Do oddziałów muzeum należą Zamek Piastowski, Radiostacja i Dom Pamięci Żydów Górnośląskich oraz Oddział Odlewnictwa Artystycznego. Ten ostatni został utworzony na terenie dawnej Królewskiej Odlewni Żeliwa, pionierskiej inwestycji z końca XVIII wieku, a obecnie znajduje się w dawnej kopalni Gliwice, na Szlaku Zabytków Techniki. Ukazuje ono historię odlewnictwa artystycznego i wiele ciekawych eksponatów, m.in. misternie wykonaną żeliwną biżuterię.

  Źródło: https://gliwice.eu