Szkoła językowa Gorzów Wielkopolski

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Szukasz sprawdzonej szkoły językowej w Gorzowie Wielkopolskim? Napisz do nas! Wspólnie dobierzemy kurs dopasowany do Twoich potrzeb.
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Prześlij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Nasi klienci:

loga klientów
}}

Pn-Pt: 8:00 – 17:00

Kursy językowe dla firm – Gorzów Wielkopolski

Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

Angielski dla firm Gorzów Wielkopolski

Nauka języka angielskiego dla firm to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Państwa firma może przełamać barierę językową i z powodzeniem odkrywać nowe rynki dzięki naszym specjalistycznym kursom English for Business. Nasz zespół ekspertów stosuje unikalne, zindywidualizowane podejście, które skupia się na rzeczywistych materiałach, aby w pełni odpowiadały celom i oczekiwaniom klienta (firmy), ale też były dopasowane do indywidualnych potrzeb pracowników. Ponadto mamy dostęp do szerokiej gamy treści, dzięki czemu możemy tworzyć rozwiązania dostosowane do potrzeb, niezależnie od tego, jak duża lub mała jest klasa! Dzięki temu będą Państwo mogli swobodnie porozumiewać się w języku angielskim. W ramach kursów angielski dla firm prowadzimy szkolenia językowe z języka ogólnego (codziennego), biznesowego języka angielskiego (business English) oraz wariantu specjalistycznego (język angielski w obrębie danej dziedziny bądź branży).

Gorzów Nauka języka
Gorzów angielski dla firm

Nauka języka angielskiego Gorzów Wielkopolski

Na dzisiejszym rynku pracy biegła znajomość języka angielskiego nie jest już atutem, lecz koniecznością. W związku z tym osoby, które chcą rozwijać swoją karierę i być bardziej atrakcyjnymi kandydatami na rynku pracy – nawet jeżeli znają już różne aspekty języka angielskiego z wcześniejszej nauki lub doświadczenia zawodowego – powinny aktywnie poszukiwać sposobów na podniesienie swoich kwalifikacji, korzystając z intensywnych kursów języka angielskiego lub indywidualnych, które umożliwiają dostosowanie się do potrzeb kursanta poprzez testy mierzące poziom jego umiejętności. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo poprawić swoją pozycję w obecnej pracy, czy też szukają nowej, warto podszkolić swoją znajomość języka angielskiego!

Nauka języka niemieckiego Gorzów Wielkopolski

Nauka języka niemieckiego może otworzyć przed Państwa pracownikami nowe możliwości, a inwestycja opłaca się w stu procentach. Firmy zdają sobie z tego sprawę i inwestują w kursy językowe, aby przyciągnąć ambitnych profesjonalistów, którzy chcą mieć przewagę w staraniach o awans lub karierę. Wysokiej jakości kurs języka niemieckiego to coś więcej niż tylko znajomość języka obcego – podnosi morale poprzez okazanie uznania ze strony pracodawcy, zwiększa produktywność poprzez lepszą komunikację z międzynarodowymi kolegami/klientami, a także zapewnia nieocenione korzyści w zakresie rozwoju osobistego!   Zachęcamy do zainwestowania w przyszły sukces Państwa zespołu.

Sprawdź naszą ofertę:

Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

Biznes w Gorzowie Wielkopolskim

Gorzów Wielkopolski to jedna z dwóch stolic województwa lubuskiego. Rozwojowi biznesu w tym mieście sprzyjają specjalna strefa ekonomiczna, liczne organizacje wspierające przedsiębiorczość i inkubatory przedsiębiorczości. Swoje siedziby w Gorzowie Wielkopolskim mają firmy z branż motoryzacyjnej (Faurecia Gorzów, Solvay Engineering Plastics), chemicznej (Stilon), maszynowej (Metalworks), elektronicznej (TPV Displays, MiP Data Recovery) czy farmaceutycznej. W mieście odbywa się również wiele imprez targowych.

Atrakcje w Gorzowie Wielkopolskim

Gorzów Wielkopolski przyciąga turystów zarówno zabytkami, jak i pięknymi krajobrazami. Miasto usytuowane na skraju Kotliny Gorzowskiej, nad Wartą, do 1945 roku należało do Brandenburgii. Zobaczyć w nim można czternastowieczną katedrę Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, fragmenty średniowiecznych murów obronnych, Aleję Sławnych Gorzowian na Starym Rynku, zabytkowe wille dawnych przemysłowców, park Kopernika czy bulwar spacerowy nad Wartą. Przebywając w Gorzowie, warto wstąpić do umieszczonej na Wełnianym Rynku bimby (repliki zabytkowego tramwaju), gdzie znajduje się Miejskie Centrum Informacji i można kupić Gorzusia – maskotkę Gorzowa, a także wybrać się na rejs ponad stuletnim rzecznym lodołamaczem „Kuna” (dostępny w weekendy). Ciekawe atrakcje można zobaczyć także w okolicach Gorzowa. Są to m.in. zoo safari w Świerkocinie, park dinozaurów w Nowinach Wielkich czy jeden z największych w Europie rezerwatów nietoperzy w Nietoperku.

Muzea i instytucje kulturalne w Gorzowie Wielkopolskim

To właśnie w Gorzowie Wielkopolskim swoją siedzibę ma najstarsze muzeum w województwie – Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta, usytuowane w pałacyku należącym kiedyś do fabrykanta Gustawa Schroedera. W swoich zbiorach ma ono bogatą kolekcję malarstwa, rysunku, grafiki, rzeźby i sztuki cerkiewnej. Muzeum ma kilka oddziałów w mieście i poza nim. Są to m.in. Zagroda Młyńska w Bogdańcu, zabytkowy spichlerz w Zawarciu, archeologiczne Muzeum Grodu Sanok. Będąc w Gorzowie, warto zajrzeć również do Miejskiego Ośrodka Sztuki, gdzie prezentowana jest pokaźna kolekcja prac Władysława Hasiora.

Źródło: http://www.gorzow.pl/

chatsimple