Szkoła językowa Jaworzno

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Jaworzno

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Jaworznie

  Jaworzno to miasto, które niegdyś kojarzone było głównie z górnictwem, a obecnie staje się ośrodkiem gospodarczy o dużym potencjale inwestycyjnym, w którym dynamicznie rozwijają się również inne sektory przemysłu, a także handel i usługi, z takich branż jak przemysł chemiczny (Zakłady Chemiczne Organika-Azot), energetyczny (Tauron Zespół Elektrowni Jaworzno). Rozwojowi biznesu w tym mieście sprzyja niewielka odległość od ważnych korytarzy transportowych i dwóch międzynarodowych lotnisk: w Krakowie i Katowicach. W Jaworznie realizowane są projekty związane z tworzeniem infrastruktury dla rozwoju nowych przedsiębiorstw i usług: Jaworznicki Park Przemysłowo-Technologiczny, Gospodarcza Brama Śląska czy strefa przemysłowa. Dzięki podejmowaniu skutecznych działań na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców miasto może pochwalić się nagrodami otrzymanymi w konkursie „Smart City”.

  Atrakcje w Jaworznie

  W Jaworznie i jego okolicach jest wiele interesujących miejsc. Zabytki, które warto zobaczyć, to: neogotycki kościół św. Elżbiety Węgierskiej, kolegiata św. Wojciecha i Katarzyny z XVI w. z największym witrażem w Europie, która znajduje się na niezwykłym trójkątnym Rynku Głównym, dziewiętnastowieczny cmentarz żydowski, budynek dawnej rzeźni z końca XVIII w. w Ciężkowicach czy pozostałości dawnych kolonii robotniczych. Jaworzno przyciąga też atrakcjami przyrodniczymi, takimi jak Ośrodek Edukacji Ekologiczno-Geologicznej GEOsfera i baza nurkowa „Koparki”, utworzone na terenie dawnych kamieniołomów, Zalew Sosina, idealne miejsce dla miłośników sportów wodnych i rekreacji, czy rezerwat przyrody Dolina Żabnika. W mieście odbywa się również wiele wydarzeń artystycznych, m.in. Festiwal Energii, Dni Muzyki, „Jeunesses Musicale” czy Dni Jaworzna.

  Muzea i instytucje kulturalne w Jaworznie

  Najważniejszy obiekt tego typu w mieście to Muzeum Miasta Jaworzna, posiadające eksponaty związane z kulturą i historią regionu oraz wystawy przedstawiające dzieje jawornickich Żydów, górnictwa i podobozu KL Auschwitz założonego tu przez Niemców w 1943 roku. Ciekawe atrakcje kulturalne w Jaworznie to Teatr Sztuk, orkiestra rozrywkowa „eM Band” czy orkiestra kameralna „Archetti”.

  Źródło: http://www.um.jaworzno.pl/pl/