Szkoła językowa Kraków

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Kraków

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Krakowie

  Pod względem zatrudnienia Kraków stanowi największe skupisko firm z usług sektora biznesowego w Polsce, do którego zaliczają się firmy outsourcingowe, informatyczne, centra usług wspólnych oraz centra badawczo-rozwojowe, w większości będące oddziałami dużych, międzynarodowych firm. Wiele z nich ma swoje oddziały na terenie Eximus Park (dawniej Kraków Business Park) – centrum biznesowego położonego pod Krakowem, w gminie Zabierzów. W Krakowie istnieje specjalna strefa ekonomiczna, w której w latach 90. swoją działalność rozpoczęło centrum badawczo-rozwojowe firmy Motorola. Miasto jest także siedzibą takich firm jak Lufthansa Global Business Services czy State Street. W 2014 roku Kraków został uznany za najlepsze miejsce w Europie do świadczenia usług outsourcingowych. Stopień zaawansowania świadczonych w mieście usług dorównuje temu na największych rynkach światowych, np. w Stanach Zjednoczonych.

  Atrakcje w Krakowie

  Kraków pełen jest ciekawych atrakcji. Najważniejszym punktem miasta jest oczywiście Zamek Królewski na Wawelu, miejsce zamieszkania, koronacji i pochówku polskich królów. Na Rynku Głównym można zobaczyć Kościół Mariacki, w którym znajduje się słynny ołtarz autorstwa Wita Stwosza, a z wieży kościoła grany jest hejnał mariacki, oraz Sukiennice, w których znajdują się kramy niegdyś pełne sukna, a obecnie różnego rodzaju pamiątek. Warto odwiedzić także Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego, zlokalizowane przy jednej z ulic wiodących od Rynku Głównego w stronę Plant, oraz wybrać się nieco dalej – np. na Kopiec Kościuszki.

  Muzea i instytucje kulturalne w Krakowie

  Najważniejsze muzea Krakowa to Muzeum Narodowe, Zamek Królewski na Wawelu i Muzeum Historyczne Miasta Krakowa. W mieście działa też kilka muzeów tematycznych, takich jak Muzeum Historii Fotografii, Muzeum Inżynierii Miejskiej czy Pałac Sztuki, kilkanaście bibliotek, wśród których znajdują się takie słynne placówki jak Biblioteka Jagiellońska i Biblioteka Książąt Czartoryskich, Filharmonia Krakowska im. Karola Szymanowskiego, Opera Krakowska, ważne teatry – m.in. Teatr im. Juliusza Słowackiego i Narodowy Teatr Stary im. Heleny Modrzejewskiej –  oraz wiele kin, także studyjnych i niszowych. W Krakowie odbywa się również mnóstwo festiwali muzycznych, teatralnych i naukowych – m.in. Festiwal Conrada, Festiwal Muzyki Filmowej czy Festiwal Kultury Żydowskiej.