Szkoła językowa Łódź

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Szukasz sprawdzonej szkoły językowej w Łodzi? Napisz do nas! Wspólnie dobierzemy kurs dopasowany do Twoich potrzeb.
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Prześlij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Nasi klienci:

loga klientów
}}

Pn-Pt: 8:00 – 17:00

Kursy językowe dla firm – Łódź

Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalny kurs językowy dla pracowników Twojej firmy. Jako szkoła językowa zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy doświadczeni lektorzy, których zatrudnia nasza szkoła językowa, poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne. Dostępny jest nie tylko język angielski, ale również język włoski, język szwedzki i inne.

Angielski dla firm Łódź

Nauka języka angielskiego dla firm to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Państwa firma może przełamać barierę językową i z powodzeniem odkrywać nowe rynki dzięki naszym specjalistycznym kursom English for Business. Nasz zespół ekspertów stosuje unikalne, zindywidualizowane podejście, które skupia się na rzeczywistych materiałach, aby w pełni odpowiadały celom i oczekiwaniom klienta (firmy), ale też były dopasowane do indywidualnych potrzeb pracowników. Ponadto mamy dostęp do szerokiej gamy treści, dzięki czemu możemy tworzyć rozwiązania dostosowane do potrzeb, niezależnie od tego, jak duża lub mała jest klasa! Dzięki temu będą Państwo mogli swobodnie porozumiewać się w języku angielskim. W ramach kursów angielski dla firm prowadzimy szkolenia językowe z języka ogólnego (codziennego), biznesowego języka angielskiego (business English) oraz wariantu specjalistycznego (język angielski w obrębie danej dziedziny bądź branży).

szkoła językowa Łódź angielski dla firm, szkoła języków obcych, język angielski, kursy językowe, szkoły językowe łódź, zajęcia indywidualne
szkoła językowa Łódź, nauka języka, szkoła języków obcych, szkoła języka angielskiego, nauka języków, kurs językowy, szkoły językowe łódź, naukę angielskiego

Nauka języka angielskiego Łódź

Na dzisiejszym rynku pracy biegła znajomość języka angielskiego nie jest już atutem, lecz koniecznością. W związku z tym osoby, które chcą rozwijać swoją karierę i być bardziej atrakcyjnymi kandydatami na rynku pracy – nawet jeżeli znają już różne aspekty języka angielskiego z wcześniejszej nauki lub doświadczenia zawodowego – powinny aktywnie poszukiwać sposobów na podniesienie swoich kwalifikacji, korzystając z intensywnych kursów języka angielskiego lub zapisując się na indywidualny kurs języka angielskiego. Takie zajęcia umożliwiają dostosowanie się do potrzeb kursanta poprzez testy mierzące poziom jego umiejętności. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo poprawić swoją pozycję w obecnej pracy, czy też szukają nowej, warto podszkolić swoją znajomość języka angielskiego!

Nauka języka niemieckiego Łódź

Nauka języka niemieckiego może otworzyć przed Państwa pracownikami nowe możliwości, a inwestycja opłaca się w stu procentach. Firmy zdają sobie z tego sprawę i inwestują w kursy językowe, aby przyciągnąć ambitnych profesjonalistów, którzy chcą mieć przewagę w staraniach o awans lub karierę. Wysokiej jakości kurs języka niemieckiego to coś więcej niż tylko znajomość języka obcego – podnosi morale poprzez okazanie uznania ze strony pracodawcy, zwiększa produktywność poprzez lepszą komunikację z międzynarodowymi kolegami/klientami, a także zapewnia nieocenione korzyści w zakresie rozwoju osobistego!   Zachęcamy do zainwestowania w przyszły sukces Państwa zespołu.

Sprawdź naszą ofertę:

Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

Biznes w Łodzi

Łódź to znajdujące się w środkowej Polsce dawne centrum przemysłów włókienniczego i filmowego. Pierwszy z nich ma coraz mniejsze znaczenie w tym mieście. Liczące się w tej branży firmy, które wciąż działają w Łodzi, to m.in. Zakłady Tekstylno-Konfekcyjne Teofilów i Monnari. Jednocześnie w mieście następuje rozwój nowych technologii, a przyciągani są inwestorzy zwłaszcza z branż logistyki, AGD (m.in. fabryka Bosch/Siemens) i BPO (centa usług dla zaplecza biznesowego). Swoje siedziby w Łodzi mają również producenci chemii budowlanej (Grupa Atlas), polskie banki (mBank) i centra usług bankowych (GE Money Bank) czy ważne światowe firmy takie jak Gillette (która ma w Łodzi swoją największą fabrykę) i DELL. Rozwojowi biznesu sprzyjają Łódzki Okręg Przemysłowy i Łódzka Specjalna Stefa Ekonomiczna.

Atrakcje w Łodzi

Najsłynniejsze miejsce w Łodzi to ul. Piotrkowska, rozpoczynająca się od ośmiokątnego Placu Wolności. Inne istotne punkty miasta to Park Ocalałych i znajdujące się w nim Centrum Dialogu im. Marka Edelmana. Warto zwrócić uwagę również na nowy dworzec Łódź Fabryczna, który jeszcze przed otwarciem został okrzyknięty najpiękniejszym dworcem w Polsce.

Muzea i instytucje kulturalne w Łodzi

Najważniejsze muzeum Łodzi – Muzeum Historii Miasta Łodzi – znajduje się w Pałacu Poznańskiego, zwanym polskim Luwrem. Uwagę turystów zwraca Księży Młyn. Niegdyś był to zespół fabryczno-mieszkalny, a obecnie w remontowanym kompleksie znajduje się Muzeum Kinematografii. Inne ważne muzeum Łodzi to oczywiście Centralne Muzeum Włókiennictwa. W tym mieście znajduje się również najnowocześniejsze planetarium w Polsce – Planetarium EC1, zajmujące pierwsze miejsce w rankingu Siedmiu Cudów Polski „National Geographic”.

chatsimple