Szkoła językowa Łodzi

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Łódź

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Łodzi

  Łódź to znajdujące się w środkowej Polsce dawne centrum przemysłów włókienniczego i filmowego. Pierwszy z nich ma coraz mniejsze znaczenie w tym mieście. Liczące się w tej branży firmy, które wciąż działają w Łodzi, to m.in. Zakłady Tekstylno-Konfekcyjne Teofilów i Monnari. Jednocześnie w mieście następuje rozwój nowych technologii, a przyciągani są inwestorzy zwłaszcza z branż logistyki, AGD (m.in. fabryka Bosch/Siemens) i BPO (centa usług dla zaplecza biznesowego). Swoje siedziby w Łodzi mają również producenci chemii budowlanej (Grupa Atlas), polskie banki (mBank) i centra usług bankowych (GE Money Bank) czy ważne światowe firmy takie jak Gillette (która ma w Łodzi swoją największą fabrykę) i DELL. Rozwojowi biznesu sprzyjają Łódzki Okręg Przemysłowy i Łódzka Specjalna Stefa Ekonomiczna.

  Atrakcje w Łodzi

  Najsłynniejsze miejsce w Łodzi to ul. Piotrkowska, rozpoczynająca się od ośmiokątnego Placu Wolności. Inne istotne punkty miasta to Park Ocalałych i znajdujące się w nim Centrum Dialogu im. Marka Edelmana. Warto zwrócić uwagę również na nowy dworzec Łódź Fabryczna, który jeszcze przed otwarciem został okrzyknięty najpiękniejszym dworcem w Polsce.

  Muzea i instytucje kulturalne w Łodzi

  Najważniejsze muzeum Łodzi – Muzeum Historii Miasta Łodzi – znajduje się w Pałacu Poznańskiego, zwanym polskim Luwrem. Uwagę turystów zwraca Księży Młyn. Niegdyś był to zespół fabryczno-mieszkalny, a obecnie w remontowanym kompleksie znajduje się Muzeum Kinematografii. Inne ważne muzeum Łodzi to oczywiście Centralne Muzeum Włókiennictwa. W tym mieście znajduje się również najnowocześniejsze planetarium w Polsce – Planetarium EC1, zajmujące pierwsze miejsce w rankingu Siedmiu Cudów Polski „National Geographic”.