Szkoła językowa Olsztyn

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Olsztyn

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Olsztynie

  Olsztyn to dobre miejsce do inwestowania i rozwijania biznesu. Sprzyjają temu działające w mieście Park Naukowo-Technologiczny, podstrefa Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, inkubatory przedsiębiorczości, wyższe uczelnie i szkoły zawodowe. Olsztyn to jeden z ważniejszych ośrodków przemysłu oponiarskiego w Polsce. Właśnie tutaj działają bowiem ogromna fabryka i centrum logistyczne koncernu Michelin. W mieście rozwijają się też przemysł drzewno-meblarski, sektor nowoczesnych usług dla biznesu i sektor produkcji wysokiej jakości żywności.

  Atrakcje w Olsztynie

  Olsztyn jest zlokalizowany w samym środku historycznej Warmii, krainy gotyckich kościołów i zamków. Najważniejszym zabytkiem miasta jest Zamek Kapituły Warmińskiej. Ta imponująca, gotycka budowla była siedzibą administratorów dóbr kapituły, m.in. Mikołaja Kopernika, który przebywał tam w latach 1516-1521. Z tą postacią wiąże się także inny punkt miasta – nowoczesne planetarium. Odwiedzający Olsztyn mogą przejść się po starym mieście z rynkiem otoczonym kamieniczkami odbudowanymi po II wojnie światowej i zajrzeć do XV-wiecznej gotyckiej bazyliki konkatedralnej św. Jakuba, która latem jest miejscem koncertów organowych. W obrębie miasta znajduje się kilkanaście jezior wraz z położonymi nad nimi plażami, a także jeden z największych parków miejskich w Europie. Mieści on sanatorium, dwa rezerwaty przyrody, park linowy oraz wiele szlaków turystycznych.

  Muzea i instytucje kulturalne w Olsztynie

  W gotyckim Zamku Kapituły Warmińskiej ulokowane jest Muzeum Warmii i Mazur, największy tego typu obiekt w mieście. Prezentuje ono zabytki z regionu, w tym rzeźby, obrazy i starodruki, a także pamiątki związane z Mikołajem Kopernikiem – m.in. kopernikowski inkunabuł medyczny i tablica astronomiczna namalowana przez tego słynnego naukowca. Przebywając w Olsztynie, warto zajrzeć również do innych oddziałów Muzeum Warmii i Mazur – Domu Gazety Olsztyńskiej i Muzeum Przyrody. W mieście działają również Teatr Lalek i Teatr im. Stefana Jaracza, odbywają się także cykliczne imprezy artystyczne, takie jak Spotkania Zamkowe „Śpiewajmy Poezję”, Olsztyńskie Lato Artystyczne czy Festiwal Podróżniczy „Stefa Przygody”.

  Źródło: http://www.outsourcingportal.eu, https://www.olsztyn.eu/pl/