Szkoła językowa Opole

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Opole

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Opolu

  Opole to polskie miasto z jednym z najwyższych wskaźników przedsiębiorczości. Do branż, które w nim dominują, należą przemysł elektromaszynowy, spożywczy, motoryzacyjny, materiałów budowlanych, a także sektor nowoczesnych usług dla biznesu. Rozwojowi przedsiębiorczości w tym mieście sprzyja bliskość granic z Niemcami i Czechami, niewielka odległość od autostrady A4 i portów rzecznych na Odrze, dobra komunikacja kolejowa oraz infrastruktura, funkcjonowanie podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Stefy Ekonomicznej INVEST-PARK, a także profesjonalne, dobrze wykształcone kadry znające język niemiecki, powiązane z istniejącymi w mieście sześcioma uczelniami wyższymi i placówkami badawczo-rozwojowymi.

  Atrakcje w Opolu

  Ze względu na odbywający się w tutejszym amfiteatrze najstarszy i najpopularniejszy polski festiwal muzyczny Opole znane jest przede wszystkim jako stolica polskiej piosenki. Potwierdzają to również zwany „Aleją Gwiazd” trakt na rynku, w który wmurowane są odlane z brązu gwiazdy najważniejszych polskich muzyków rozrywkowych, oraz multimedialna fontanna na Stawie Zamkowym, wygrywająca polskie przeboje. Opole pełne jest również zabytków takich jak starówka z ratuszem wzorowanym na florenckim pałacu Vecchio czy urokliwe zaułki i zabytkowe kamieniczki nad kanałem Młynówka, nazywane opolską Wenecją. Przebywając w Opolu, warto również wybrać się do tzw. kościoła „Na Górce” – najstarszej opolskiej świątyni rzymskokatolickiej. Wybudowano ją podobno w miejscu, z którego swoje kazania głosił św. Wojciech. „Zielonymi płucami miasta” określana jest wyspa Bolko. Oferuje ona wiele atrakcji, m.in. park miejski z licznymi stawami, kanałami i trasami rowerowymi czy zoo.

  Muzea i instytucje kulturalne w Opolu

  Najsłynniejszy obiekt tego typu w Opolu to unikatowe Muzeum Polskiej Piosenki, ulokowane pod amfiteatrem. W ramach oferty multimedialnej obiektu w specjalnej kabinie można nagrać swoją ulubioną piosenkę i przesłać ją na swój adres mailowy. Inne ciekawe instytucje Opola to ponad stuletnie Muzeum Śląska Opolskiego i Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu-Bierkowicach.

  Źródło: http://www.opole.pl/