Szkoła językowa Płock

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Płock

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Płocku

  Położony ok. 110 km na zachód od Warszawy Płock to istotny ośrodek gospodarczy. Sprzyja temu funkcjonowanie w mieści Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego oraz pozytywne nastawienie władz do inwestowania przez firmy, których działanie opiera się na nowych technologiach lub nowoczesnych usługach biznesowych, oraz ośrodki badawczo-rozwojowe. Swoje siedziby lub zakłady produkcyjne ulokowały tutaj znane firmy z branż maszynowej, spożywczej, chemicznej, petrochemicznej i odzieżowej, m.in. ORLEN, Dr. Oetker, PERN, BudMat, New Holland czy Levi Strauss.

  Atrakcje w Płocku

  Jak przystało na miasto o tysiącletniej tradycji, Płock może pochwalić się wieloma zabytkami. Najważniejsze z nich to bazylika katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (jedna z najstarszych budowli sakralnych w Polsce, będąca miejscem pochówku władców Polski – Władysława Hermana i Bolesława Krzywoustego) i Opactwo Pobenedyktyńskie obejmujące pozostałości Zamku Książąt Mazowieckich. Oba zabytki znajdują się na Wzgórzu Tumskim, z którego rozciąga się piękny widok na lewy brzeg Wisły. Istotnym miejscem w Płocku jest również Stary Rynek, otoczony kamienicami z XVIII i XIX wieku. Stoi na nim dziewiętnastowieczny ratusz, miejsce ostatniego posiedzenia Sejmu Królestwa Polskiego w 1831 roku. Będąc w Płocku, warto również odwiedzić ogród zoologiczny, miejskie molo oraz Świątynię Miłosierdzia i Miłości.

  Muzea i instytucje kulturalne w Płocku

  W mieście swoją siedzibę ma jedno z najstarszych muzeów Polski – Płockie Muzeum Mazowieckie. Gromadzi ono bogate zbiory związane ze sztuką secesyjną – wiernie odtworzone wnętrza, biżuterię, stroje. Inne ciekawe instytucje tego typu w Płocku to: Muzeum Żydów Mazowieckich (które swoją siedzibę ma w budynku dawnej synagogi), Muzeum Diecezjalne, Muzeum Pamiątek po św. Faustynie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia oraz muzeum w najstarszej działającej do dziś szkole w Polsce, czyli „Małachowiance”.

  Źródło: http://www.plock.eu/pl/