Szkoła językowa prezentowała narzędzie Audit Focus Tool podczas XI edycji Rozwiązań HR

szkoła językowa

Za nami już XI edycja Rozwiązań HR, konferencji w całości poświęconej innowacyjnym rozwiązaniom dedykowanym właśnie tej branży.

Jak co roku, zespół naszej szkoły językowej mógł wspólnie z Państwem nie tylko poznawać najnowsze trendy w branży, ale też mieć aktywny wpływ na to, jak będzie wyglądać przyszłość dla działów bezpośrednio związanych z odkrywaniem potencjału pracowników.

W panelu konferencji ON/OFF mogliśmy zaprezentować 5 kroków do skutecznej weryfikacji językowej swoich obecnych lub przyszłych kandydatów do pracy. 5 kroków oparliśmy na metodzie SMART, która w sposób skuteczny i wiarygodny pozwala nam realizować projekty szkoleń językowych, audytów i wielu innych projektów.

Jak przeprowadzić audyt?

Angielski na poziomie B2? A może francuski ze znajomością słownictwa branżowego? Jak przeprowadzić audyt z języka obcego tak, by zaoszczędzić czas a wybór odpowiedniego kandydata okazał się długodystansową inwestycją, która się opłaci? Krótkie podsumowanie z naszej prezentacji poniżej:

S: Specific – OKREŚLONY, czyli wskazujący nasz określony cel. Jeśli chodzi o poziom zaawansowania języka obcego, to skala CEFR, ustanowiona przez radę Europy pomaga nam określać poziom zaawansowania i wyznaczać cele.

M: Measurable – MIARODAJNY, czyli taki którego wynik możemy zmierzyć. Badając poziom języka obcego, powinniśmy brać pod uwagę wszystkie 5 kompetencji (mówienie, czytanie, pisanie, słuchanie, znajomość struktur gramatycznych i leksykalnych)

A: Achievable – DOPASOWANY, czyli taki który jest dopasowany do potrzeb każdego kandydata  i deklarowanej znajomości języka obcego.

R: Reliable – WIARYGODNY,  przygotowany przez doświadczony zespół specjalistów, którzy podążając z duchem czasu i technologii, są w stanie prezentować i aktywnie współtworzyć nowe rozwiązania.

T: Time-based – ZMIERZONY W CZASIE, a dokładnie taki, który pozwoli mi sprawdzić swoje umiejętności szybko, będzie dostępny zdalnie i na całym świecie.

 

FOCUS – przydatne narzędzie

Metoda SMART ma przełożenie na wiele zadań współczesnego HR Managera, który aktywnie pracuje z kandydatami, chcąc najlepiej dopasować ich profil do projektów i potrzeb klienta. Jako szkoła językowa, specjalizująca się we współpracy z firmami i korporacjami, przygotowaliśmy narzędzie, które będzie wspierać Państwa w procesie audytu językowego i pomoże realizować wyznaczone cele szybko i sprawnie.

Wejdź na naszą stronę: www.focusaudits.eu i wypróbuj FOCUSa na jednym z ponad 20 dostępnych audytów językowych.

 

chatsimple