Szko艂a j臋zykowa Rzesz贸w

PROFESJONALNE SZKOLENIA J臉ZYKOWE DLA PRACOWNIK脫W TWOJEJ FIRMY
Szukasz sprawdzonej szko艂y j臋zykowej w Rzeszowie? Napisz do nas! Wsp贸lnie dobierzemy kurs dopasowany do Twoich potrzeb.
1
Aby wype艂ni膰 ten formularz, w艂膮cz obs艂ug臋 JavaScript w przegl膮darce.

Klikaj膮c 鈥濸rze艣lij鈥 akceptujesz zasady ochrony prywatno艣ci Skrivanek sp. z o.o.

Nasi klienci:

loga klient贸w
}}

Pn-Pt: 8:00 鈥 17:00

Kursy j臋zykowe dla firm 鈥 Rzesz贸w

Oszcz臋dzaj czas i pieni膮dze, inwestuj膮c w profesjonalny kurs j臋zykowy dla pracownik贸w Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia j臋zykowe z zakresu og贸lnego lub z uwzgl臋dnieniem s艂ownictwa bran偶owego oraz najbardziej istotnych umiej臋tno艣ci w ramach m贸wienia, czytania i pisania. Ju偶 dzi艣 zacznij nauk臋 j臋zyka w naszej szkole j臋zykowej!

W zale偶no艣ci od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy do艣wiadczeni lektorzy, kt贸rych zatrudnia nasza szko艂a j臋zykowa, poprowadz膮 dla Ciebie zaj臋cia online lub stacjonarne na terenie ca艂ego kraju.

Jako szko艂a j臋zykowa oferujemy kursy og贸lne i biznesowe oraz audyty j臋zykowe, r贸wnie偶 poziomuj膮ce i rekrutacyjne.

Angielski dla firm Rzesz贸w

Nauka j臋zyka angielskiego dla firm to idealne rozwi膮zanie dla Twojej firmy. Pa艅stwa firma mo偶e prze艂ama膰 barier臋 j臋zykow膮 i z powodzeniem odkrywa膰 nowe rynki dzi臋ki naszym specjalistycznym kursom English for Business. Nasz zesp贸艂 ekspert贸w stosuje unikalne, zindywidualizowane podej艣cie, kt贸re skupia si臋 na rzeczywistych materia艂ach, aby w pe艂ni odpowiada艂y celom i oczekiwaniom klienta (firmy), ale te偶 by艂y dopasowane do indywidualnych potrzeb pracownik贸w. Ponadto mamy dost臋p do szerokiej gamy tre艣ci, dzi臋ki czemu mo偶emy tworzy膰 rozwi膮zania dostosowane do potrzeb, niezale偶nie od tego, jak du偶a lub ma艂a jest klasa! Dzi臋ki temu b臋d膮 Pa艅stwo mogli swobodnie porozumiewa膰 si臋 w j臋zyku angielskim. W ramach kurs贸w angielski dla firm prowadzimy szkolenia j臋zykowe z j臋zyka og贸lnego (codziennego), biznesowego j臋zyka angielskiego (business English) oraz wariantu specjalistycznego (j臋zyk angielski w obr臋bie danej dziedziny b膮d藕 bran偶y).

Rzesz贸w angielski dla firm; szko艂a j臋zykowa, w naszej szkole j臋zykowej, prowadzimy kursy, lekcje indywidualne, indywidualne podej艣cie do egzaminu 贸smoklasisty

Nauka j臋zyka angielskiego Rzesz贸w

Na dzisiejszym rynku pracy bieg艂a znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego nie jest ju偶 atutem, lecz konieczno艣ci膮. W zwi膮zku z tym osoby, kt贸re chc膮 rozwija膰 swoj膮 karier臋 i by膰 bardziej atrakcyjnymi kandydatami na rynku pracy – nawet je偶eli znaj膮 ju偶 r贸偶ne aspekty j臋zyka angielskiego z wcze艣niejszej nauki lub do艣wiadczenia zawodowego – powinny aktywnie poszukiwa膰 sposob贸w na podniesienie swoich kwalifikacji, korzystaj膮c z intensywnych kurs贸w j臋zyka angielskiego lub indywidualnych, kt贸re umo偶liwiaj膮 dostosowanie si臋 do potrzeb kursanta poprzez testy mierz膮ce poziom jego umiej臋tno艣ci. Niezale偶nie od tego, czy chc膮 Pa艅stwo poprawi膰 swoj膮 pozycj臋 w obecnej pracy, czy te偶 szukaj膮 nowej, warto podszkoli膰 swoj膮 znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego!

Nauka j臋zyka niemieckiego Rzesz贸w

Nauka j臋zyka niemieckiego mo偶e otworzy膰 przed Pa艅stwa pracownikami nowe mo偶liwo艣ci, a inwestycja op艂aca si臋 w stu procentach. Firmy zdaj膮 sobie z tego spraw臋 i inwestuj膮 w kursy j臋zykowe, aby przyci膮gn膮膰 ambitnych profesjonalist贸w, kt贸rzy chc膮 mie膰 przewag臋 w staraniach o awans lub karier臋. Wysokiej jako艣ci kurs j臋zyka niemieckiego to co艣 wi臋cej ni偶 tylko znajomo艣膰 j臋zyka obcego – podnosi morale poprzez okazanie uznania ze strony pracodawcy, zwi臋ksza produktywno艣膰 poprzez lepsz膮 komunikacj臋 z mi臋dzynarodowymi kolegami/klientami, a tak偶e zapewnia nieocenione korzy艣ci w zakresie rozwoju osobistego!聽聽 Zach臋camy do zainwestowania w przysz艂y sukces Pa艅stwa zespo艂u.

Wybierz nauk臋 j臋zyka ze skrivankiem 鈥 sprawd藕 nasz膮 ofert臋:

Je偶eli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj si臋 z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pe艂ni spersonalizowan膮 ofert臋 i udzielimy szczeg贸艂owych odpowiedzi na wszelkie pytania.

Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zaj臋膰 wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narz臋dzi wspomagaj膮cych skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywaj膮 si臋 zdalnie, wed艂ug ustalonego harmonogramu, dzi臋ki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystuj膮 czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiej臋tno艣ci.

Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotka艅 w okre艣lonym miejscu i czasie. Spotkania mog膮 si臋 odbywa膰 w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzi臋ki czemu pracownicy zaoszcz臋dz膮 czas, kt贸ry musieliby przeznaczy膰 na dojazd na zaj臋cia organizowane poza miejscem pracy.

Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dost臋pnej przez ca艂膮 dob臋 platformie, kt贸ra umo偶liwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezb臋dnych umiej臋tno艣ci j臋zykowych, we w艂asnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

W naszej szkole specjalizujemy si臋 w organizacji profesjonalnych szkole艅 z angielskiego dla firm z r贸偶nych bran偶. Wsp贸艂pracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, kt贸rzy s膮 fachowcami z zakresu nauczania os贸b doros艂ych.

Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i mo偶liwo艣膰 zdobycia rzetelnej wiedzy j臋zykowej oraz kluczowych sprawno艣ci pod okiem do艣wiadczonego specjalisty z zakresu j臋zyka angielskiego, przy za艂o偶eniu, 偶e j臋zykiem t艂umaczenia zagadnie艅 mo偶e nadal pozostawa膰 j臋zyk ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi si臋 w Twojej firmie dla pracownik贸w, kt贸rzy potrzebuj膮 wsparcia w j臋zyku polskim.

Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i prze艂amywania barier w skutecznym wypowiadaniu si臋 w j臋zyku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracownik贸w Twojej firmy, kt贸rzy pos艂uguj膮 si臋 angielskim w stopniu umo偶liwiaj膮cym swobodne porozumiewanie si臋 i kt贸rzy stawiaj膮 na efektywn膮 komunikacj臋 w 艣rodowisku biznesowym.

Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracownik贸w i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pe艂ni spersonalizowane szkolenie z j臋zyka angielskiego.

Biznes w Rzeszowie

Rzesz贸w jest dla swojego regionu, ale i ca艂ego kraju istotnym o艣rodkiem przemys艂owym. Opr贸cz produkcji sprz臋tu domowego 鈥 z kt贸rej szczeg贸lnie znane jest to miasto 鈥 rozwijaj膮 si臋 tu r贸wnie偶 przemys艂y spo偶ywczy, maszynowy, lotniczy, farmaceutyczny oraz bran偶a IT. Rzesz贸w stanowi g艂贸wny o艣rodek stowarzyszenia przedsi臋biorc贸w Dolina Lotnicza. To tutaj znajduj膮 si臋 r贸wnie偶 鈥濸ratt & Whitney Rzesz贸w鈥, czyli europejskie centrum koncernu United Technologies Corporation, a tak偶e fabryka firmy Zelmer SA, produkuj膮cej sprz臋t AGD, centrala przedsi臋biorstwa informatycznego Asseco Poland i siedziba Centrum Us艂ug dla Biznesu Deloitte. W Rzeszowie dzia艂a r贸wnie偶 Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny, wspieraj膮cy rozw贸j bran偶 lotniczej i farmaceutycznej.

Atrakcje w Rzeszowie

W Rzeszowie odbywa si臋 wiele wydarze艅 kulturalnych i rozrywkowych, r贸wnie偶 takich o charakterze mi臋dzynarodowym. Wi臋kszo艣膰 imprez sportowych, koncert贸w i targ贸w bran偶owych ma miejsce w Podpromiu 鈥 jednej z najwi臋kszych w Polsce hal sportowo-widowiskowych. Przez podziemia Rzeszowa przebiega Podziemna Trasa Turystyczna. Miejsca, kt贸re warto zobaczy膰 w tym mie艣cie, to m.in. rynek z szesnastowiecznym ratuszem i siedemnastowieczn膮 studni膮, Plac Cichociemnych 鈥 upami臋tniaj膮cy m艂odych rzeszowian wywiezionych do Auschwitz 鈥 czy Stary Cmentarz.

Muzea i instytucje kulturalne w Rzeszowie

M艂odsi i starsi mi艂o艣nicy bajek powinni odwiedzi膰 Muzeum Dobranocek, kt贸re ma w swoich zbiorach r贸偶ne zabawki, kukie艂ki, ksi膮偶ki zwi膮zane z dobranockami 鈥 w tym oryginalne lalki z takich produkcji jak Plastusiowy Pami臋tnik czy Mi艣 Uszatek. Podczas wizyty w Rzeszowie warto r贸wnie偶 zajrze膰 do Muzeum Okr臋gowego. Powsta艂o ono w 1935 roku i gromadzi a偶 240 tys. eksponat贸w, mo偶e si臋 te偶 pochwali膰 odznak膮 honorow膮 鈥瀂as艂u偶ony dla wojew贸dztwa podkarpackiego鈥. W Rzeszowie znajduje si臋 r贸wnie偶 modernistyczna Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego. S膮 w niej dwie sale: g艂贸wna 鈥 mieszcz膮ca 800 os贸b 鈥 i kameralna 鈥 na 200 os贸b. Instytucja jest r贸wnie偶 organizatorem Festiwalu Muzycznego w 艁a艅cucie.

殴r贸d艂o: https://www.bialystok.pl/

chatsimple