Szkoła językowa Rzeszów

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Rzeszów

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Rzeszowie

  Rzeszów jest dla swojego regionu, ale i całego kraju istotnym ośrodkiem przemysłowym. Oprócz produkcji sprzętu domowego – z której szczególnie znane jest to miasto – rozwijają się tu również przemysły spożywczy, maszynowy, lotniczy, farmaceutyczny oraz branża IT. Rzeszów stanowi główny ośrodek stowarzyszenia przedsiębiorców Dolina Lotnicza. To tutaj znajdują się również „Pratt & Whitney Rzeszów”, czyli europejskie centrum koncernu United Technologies Corporation, a także fabryka firmy Zelmer SA, produkującej sprzęt AGD, centrala przedsiębiorstwa informatycznego Asseco Poland i siedziba Centrum Usług dla Biznesu Deloitte. W Rzeszowie działa również Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny, wspierający rozwój branż lotniczej i farmaceutycznej.

  Atrakcje w Rzeszowie

  W Rzeszowie odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, również takich o charakterze międzynarodowym. Większość imprez sportowych, koncertów i targów branżowych ma miejsce w Podpromiu – jednej z największych w Polsce hal sportowo-widowiskowych. Przez podziemia Rzeszowa przebiega Podziemna Trasa Turystyczna. Miejsca, które warto zobaczyć w tym mieście, to m.in. rynek z szesnastowiecznym ratuszem i siedemnastowieczną studnią, Plac Cichociemnych – upamiętniający młodych rzeszowian wywiezionych do Auschwitz – czy Stary Cmentarz.

  Muzea i instytucje kulturalne w Rzeszowie

  Młodsi i starsi miłośnicy bajek powinni odwiedzić Muzeum Dobranocek, które ma w swoich zbiorach różne zabawki, kukiełki, książki związane z dobranockami – w tym oryginalne lalki z takich produkcji jak Plastusiowy Pamiętnik czy Miś Uszatek. Podczas wizyty w Rzeszowie warto również zajrzeć do Muzeum Okręgowego. Powstało ono w 1935 roku i gromadzi aż 240 tys. eksponatów, może się też pochwalić odznaką honorową „Zasłużony dla województwa podkarpackiego”. W Rzeszowie znajduje się również modernistyczna Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego. Są w niej dwie sale: główna – mieszcząca 800 osób – i kameralna – na 200 osób. Instytucja jest również organizatorem Festiwalu Muzycznego w Łańcucie.

  Źródło: https://www.bialystok.pl/