Szkoła językowa

Szkoła językowa Skrivanek partnerem konferencji Rozwiązania HR

5 października, w hotelu Marriott w Warszawie odbyła się  jubileuszowa, konferencja Rozwiązania HR, której partnerem strategicznym była szkoła językowa Skrivanek. Już po raz X, specjaliści mogli wymienić się cennymi doświadczeniami i zapoznać się z aktualnymi trendami w branży.

Konferencja organizowana przez Wolters Kluwer SA,  to również przestrzeń w której specjaliści mogą się dzielić wiedzą w trakcie prelekcji. Tak było i  tym razem: Anna Gawrońska, manager szkoły językowej wraz z Martyną Kuczmarską, koordynatorem projektu wspólnie poprowadziły prezentację: FOCUS. Audyt. Ewaluacja. Rekrutacja. Czyli jak skutecznie ocenić i docenić potencjał językowy pracownika? W trakcie prelekcji zostały poruszone kluczowe kwestie tego jak zaoszczędzić czas i pieniądze, gdy trzeba ocenić kompetencje językowe kandydata lub pracownika.

FOCUS Audit Tool jest systemem, który powstał by w pełni realizować potrzeby związane z oceną umiejętności językowych. Z FOCUS Audit Tool można przeprowadzić:

oraz zweryfikować kluczowe kompetencje:

Wszystkim, z którymi mieliśmy okazję spotkać się na konferencji – serdecznie dziękujemy, bo właśnie dzięki takim spotkaniom możemy udoskonalać nasz produkt.