Szkoła językowa Skrivanek partnerem konferencji Rozwiązania HR

Szkoła językowa

W dniu 4 października br. w hotelu Marriott w Warszawie odbyła się ogólnopolska konferencja Rozwiązania HR, w której uczestniczyła Szkoła językowa Skrivanek. Wydarzenie organizowane przez Wolters Kluwer SA było w całości poświęcone nowościom i aktualnym trendom w HR.

Szkoła językowa Skrivanek w trakcie prelekcji wygłoszonej przez Magdalenę Marcinkowską, managera Szkoły językowej Skrivanek, oraz Justynę Koziak, metodyka szkoły, poruszyła temat audytów językowych jako optymalnego rozwiązania, które sprawnie, skutecznie i kompleksowo weryfikuje umiejętności językowe obecnych oraz przyszłych pracowników firm.

Skrivanek po raz pierwszy zaprezentował szerszej publiczności swoje autorskie narzędzie FOCUS Audit Tool, które umożliwia kompleksowe przeprowadzenie audytów językowych w firmach oraz instytucjach. FOCUS Audit Tool jest systemem, który nie tylko znacznie przyspiesza i usprawnia proces weryfikacji umiejętności językowych, ale również umożliwia uzyskanie szczegółowych oraz wiarygodnych wyników.

Za pomocą FOCUS Audit Tool można przeprowadzić:

oraz zweryfikować kluczowe kompetencje:

Wszystkim osobom, które wybrały naszą prelekcję oraz odwiedziły nasze stoisko, serdecznie dziękujemy. Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia.

2ls3ls

chatsimple