Szkoła językowa Sosnowiec

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Sosnowiec

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Sosnowcu

  Sosnowiec to największe miasto Zagłębia Dąbrowskiego. W wyniku przemian gospodarczych górnictwo i związany z nim przemysł ciężki utraciły w nim wiodącą rolę gospodarczą. W ramach programu rewitalizacji na terenach pozostałych po kopalniach i przemyśle tworzona jest nowoczesna infrastruktura. Rozwój gospodarczy miasta wspierają: Park Naukowo-Technologiczny, Podstrefa Sosnowiecko-Dąbrowska Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia. Między innymi dzięki temu – oraz bliskości Linii Hutniczej Szerokotorowej ułatwiającej wymianę handlową z Ukrainą i Rosją – w Sosnowcu funkcjonuje coraz więcej przedsiębiorstw z sektorów elektrotechnicznego, motoryzacyjnego, spożywczego i maszynowego. Miasto jest też ważnym ośrodkiem logistycznym.

  Atrakcje w Sosnowcu

  Sosnowiec oferuje turystom wiele atrakcji. Należą do nich zwiedzanie Sosnowieckiego Centrum Sztuki znajdującego się w Zamku Sieleckim, wędrówka po mieście w poszukiwaniu dziewiętnastowiecznych pałaców Franza i Ernsta Schoenów oraz Heinricha Dietla, śląskich przemysłowców, odwiedziny w Egzotarium znajdującym się w Parku Kresowym czy przejście szlakiem architektury sakralnej, obejmującym świątynie i cmentarze różnych wyznań. Ciekawe zabytki to również Trójkąt Trzech Cesarzy, gdzie w XIX wieku znajdowała się granica Prus, Rosji i Austro-Węgier, oraz dom, w którym urodził się wielki tenor Jan Kiepura. Amatorzy aktywnego wypoczynku mogą zaś skorzystać ze stoku narciarskiego i snowboardowego w Parku Środula, ścianki wspinaczkowej Poziom 450 oraz licznych tras pieszych i rowerowych.

  Muzea i instytucje kulturalne w Sosnowcu

  Grafiki, malarstwo, fotografię oraz unikatową kolekcję polskiego szkła można oglądać w Muzeum w Sosnowcu, które mieści się w zabytkowym Pałacu Schoena. Liczne koncerty i imprezy organizowane są w Miejskim Klubie im. Jana Kiepury, a wystawy i spektakle – w Sosnowieckim Centrum Sztuki.

  Źródło: http://www.sosnowiec.pl