Szkoła językowa Szczecin

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Szukasz sprawdzonej szkoły językowej w Szczecinie? Napisz do nas! Wspólnie dobierzemy kurs dopasowany do Twoich potrzeb.
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości captcha

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Szczecin

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Angielski dla firm Szczecin

  Nauka języka angielskiego dla firm to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Państwa firma może przełamać barierę językową i z powodzeniem odkrywać nowe rynki dzięki naszym specjalistycznym kursom English for Business. Nasz zespół ekspertów stosuje unikalne, zindywidualizowane podejście, które skupia się na rzeczywistych materiałach, aby w pełni odpowiadały celom i oczekiwaniom klienta (firmy), ale też były dopasowane do indywidualnych potrzeb pracowników. Ponadto mamy dostęp do szerokiej gamy treści, dzięki czemu możemy tworzyć rozwiązania dostosowane do potrzeb, niezależnie od tego, jak duża lub mała jest klasa! Dzięki temu będą Państwo mogli swobodnie porozumiewać się w języku angielskim. W ramach kursów angielski dla firm prowadzimy szkolenia językowe z języka ogólnego (codziennego), biznesowego języka angielskiego (business English) oraz wariantu specjalistycznego (język angielski w obrębie danej dziedziny bądź branży).

  Szczecin Nauka języka
  Szczecin angielski dla firm

  Nauka języka angielskiego Szczecin

  Na dzisiejszym rynku pracy biegła znajomość języka angielskiego nie jest już atutem, lecz koniecznością. W związku z tym osoby, które chcą rozwijać swoją karierę i być bardziej atrakcyjnymi kandydatami na rynku pracy – nawet jeżeli znają już różne aspekty języka angielskiego z wcześniejszej nauki lub doświadczenia zawodowego – powinny aktywnie poszukiwać sposobów na podniesienie swoich kwalifikacji, korzystając z intensywnych kursów języka angielskiego lub indywidualnych, które umożliwiają dostosowanie się do potrzeb kursanta poprzez testy mierzące poziom jego umiejętności. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo poprawić swoją pozycję w obecnej pracy, czy też szukają nowej, warto podszkolić swoją znajomość języka angielskiego!

  Nauka języka niemieckiego Szczecin

  Nauka języka niemieckiego może otworzyć przed Państwa pracownikami nowe możliwości, a inwestycja opłaca się w stu procentach. Firmy zdają sobie z tego sprawę i inwestują w kursy językowe, aby przyciągnąć ambitnych profesjonalistów, którzy chcą mieć przewagę w staraniach o awans lub karierę. Wysokiej jakości kurs języka niemieckiego to coś więcej niż tylko znajomość języka obcego – podnosi morale poprzez okazanie uznania ze strony pracodawcy, zwiększa produktywność poprzez lepszą komunikację z międzynarodowymi kolegami/klientami, a także zapewnia nieocenione korzyści w zakresie rozwoju osobistego!   Zachęcamy do zainwestowania w przyszły sukces Państwa zespołu.

  Sprawdź naszą ofertę:

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Szczecinie

  Szczecin to ważny ośrodek gospodarki morskiej zarówno dla regionu, jak i dla całego kraju. Od Bałtyku dzieli go bowiem tylko ok. 100 km, a dostęp do morza jest możliwy przez Zalew Szczeciński i Odrę. W mieście znajdują się port morski, stocznie żeglugi morskiej, remontowe i jachtowe. Port obsługuje armatorów z całego świata i jest portem macierzystym dwóch przedsiębiorstw: Euroafriki i Polskiej Żeglugi Morskiej. Tradycyjny przemysł stoczniowy w mieście podupadł, ale wciąż działają stocznia rzeczna oraz stocznie remontowe. Na terenie podstrefy Szczecin Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec znajdują się zakłady produkujące m.in. osprzęt elektroinstalacyjny i osłony przeciwsłoneczne. Biznes w mieście skupia się m.in. w biurowcu Pazim, czyli najwyższym budynku miasta.

  Atrakcje w Szczecinie

  Najważniejsza atrakcja miasta to Zamek Książąt Pomorskich. Uważa się go za jedną z najbardziej reprezentacyjnych rezydencji książęcych w północnej Europie. W niewielkiej odległości od zamku znajduje się bazylika archikatedralna św. Jakuba, najważniejszy kościół Szczecina i drugi najwyższy kościół w Polsce. Przy katedrze znajduje się taras widokowy, z którego rozciąga się widok na cały Szczecin, a w samym kościele organy „Jan Paweł II”. Inny ważny szczeciński obiekt to Wały Chrobrego, swego rodzaju taras widokowy, który ma ok. 500 m. Wzdłuż wałów ulokowane są najważniejsze szczecińskie instytucje kultury i zabytki.

  Muzea i instytucje kulturalne w Szczecinie

  Szczecin to jeden z ważniejszych ośrodków kulturalnych w Polsce. Znajduje się tu m.in. Muzeum Narodowe, największa instytucja kulturalna w województwie zachodniopomorskim, posiadająca ok. 150 tys. eksponatów sztuki dawnej i współczesnej, a także zabytki etnograficzne, archeologiczne itp. W Szczecinie działa Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej „Krąg”, mają tutaj miejsce również różne festiwale, m.in. Dni Morza i Tydzień Kresowy Kaziuki. W mieście znajduje się również Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza, kilka teatrów, kin oraz Książnica Pomorska – jedna z największych bibliotek w Polsce.