Szko艂a j臋zykowa Szczecin

PROFESJONALNE SZKOLENIA J臉ZYKOWE DLA PRACOWNIK脫W TWOJEJ FIRMY
Szukasz sprawdzonej szko艂y j臋zykowej w Szczecinie? Napisz do nas! Wsp贸lnie dobierzemy kurs dopasowany do Twoich potrzeb.
1
Aby wype艂ni膰 ten formularz, w艂膮cz obs艂ug臋 JavaScript w przegl膮darce.

Klikaj膮c 鈥濸rze艣lij鈥 akceptujesz zasady ochrony prywatno艣ci Skrivanek sp. z o.o.

Nasi klienci:

loga klient贸w
}}

Pn-Pt: 8:00 鈥 17:00

Kursy j臋zykowe dla firm 鈥 Szczecin

Oszcz臋dzaj czas i pieni膮dze, inwestuj膮c w profesjonalne kursy j臋zykowe dla pracownik贸w Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia j臋zykowe z zakresu og贸lnego lub z uwzgl臋dnieniem s艂ownictwa bran偶owego oraz najbardziej istotnych umiej臋tno艣ci w ramach m贸wienia, czytania i pisania.

W zale偶no艣ci od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy do艣wiadczeni lektorzy pracuj膮cy w naszej szkole poprowadz膮 dla Ciebie zaj臋cia online lub stacjonarne na terenie ca艂ego kraju. Nasze zaj臋cia cechuj膮 wysoka jako艣膰 i indywidualne podej艣cie. Prowadzimy zaj臋cia w formie zaj臋膰 grupowych i lekcje indywidualne.

Jako szko艂a j臋zyk贸w obcych oferujemy kursy og贸lne i biznesowe oraz audyty j臋zykowe, r贸wnie偶 poziomuj膮ce i rekrutacyjne.

Angielski dla firm Szczecin

Nauka j臋zyka angielskiego dla firm to idealne rozwi膮zanie dla Twojej firmy. Pa艅stwa firma mo偶e prze艂ama膰 barier臋 j臋zykow膮 i z powodzeniem odkrywa膰 nowe rynki dzi臋ki naszym specjalistycznym kursom English for Business. Nasz zesp贸艂 ekspert贸w stosuje unikalne, zindywidualizowane podej艣cie, kt贸re skupia si臋 na rzeczywistych materia艂ach, aby w pe艂ni odpowiada艂y celom i oczekiwaniom klienta (firmy), ale te偶 by艂y dopasowane do indywidualnych potrzeb pracownik贸w. Ponadto mamy dost臋p do szerokiej gamy tre艣ci, dzi臋ki czemu mo偶emy tworzy膰 rozwi膮zania dostosowane do potrzeb, niezale偶nie od tego, jak du偶a lub ma艂a jest klasa! Dzi臋ki temu b臋d膮 Pa艅stwo mogli swobodnie porozumiewa膰 si臋 w j臋zyku angielskim. W ramach kurs贸w angielski dla firm prowadzimy szkolenia j臋zykowe z j臋zyka og贸lnego (codziennego), biznesowego j臋zyka angielskiego (business English) oraz wariantu specjalistycznego (j臋zyk angielski w obr臋bie danej dziedziny b膮d藕 bran偶y).

szko艂a j臋zykowa Szczecin, nauka j臋zyka, kursy j臋zykowe, nauka j臋zyk贸w, centrum j臋zyk贸w obcych, zaj臋cia indywidualne, kurs贸w j臋zykowych
szko艂a j臋zykowa Szczecin, angielski dla firm, kursy j臋zykowe, nauka j臋zyk贸w, wieloletnie do艣wiadczenie, centrum j臋zyk贸w obcych, kurs贸w j臋zykowych

Nauka j臋zyka angielskiego Szczecin

Na dzisiejszym rynku pracy bieg艂a znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego nie jest ju偶 atutem, lecz konieczno艣ci膮. W zwi膮zku z tym osoby, kt贸re chc膮 rozwija膰 swoj膮 karier臋 i by膰 bardziej atrakcyjnymi kandydatami na rynku pracy – nawet je偶eli znaj膮 ju偶 r贸偶ne aspekty j臋zyka angielskiego z wcze艣niejszej nauki lub do艣wiadczenia zawodowego – powinny aktywnie poszukiwa膰 sposob贸w na podniesienie swoich kwalifikacji, korzystaj膮c z intensywnych kurs贸w j臋zyka angielskiego lub indywidualnych, kt贸re umo偶liwiaj膮 dostosowanie si臋 do potrzeb kursanta poprzez testy mierz膮ce poziom jego umiej臋tno艣ci. Niezale偶nie od tego, czy chc膮 Pa艅stwo poprawi膰 swoj膮 pozycj臋 w obecnej pracy, czy te偶 szukaj膮 nowej, warto podszkoli膰 swoj膮 znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego!

Nauka j臋zyka niemieckiego Szczecin

Nauka j臋zyka niemieckiego mo偶e otworzy膰 przed Pa艅stwa pracownikami nowe mo偶liwo艣ci, a inwestycja op艂aca si臋 w stu procentach. Firmy zdaj膮 sobie z tego spraw臋 i inwestuj膮 w kursy j臋zykowe, aby przyci膮gn膮膰 ambitnych profesjonalist贸w, kt贸rzy chc膮 mie膰 przewag臋 w staraniach o awans lub karier臋. Wysokiej jako艣ci kurs j臋zyka niemieckiego to co艣 wi臋cej ni偶 tylko znajomo艣膰 j臋zyka obcego – podnosi morale poprzez okazanie uznania ze strony pracodawcy, zwi臋ksza produktywno艣膰 poprzez lepsz膮 komunikacj臋 z mi臋dzynarodowymi kolegami/klientami, a tak偶e zapewnia nieocenione korzy艣ci w zakresie rozwoju osobistego!聽聽 Zach臋camy do zainwestowania w przysz艂y sukces Pa艅stwa zespo艂u.

Nauka j臋zyk贸w obcych 鈥 sprawd藕 nasz膮 ofert臋:

Je偶eli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj si臋 z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pe艂ni spersonalizowan膮 ofert臋 i udzielimy szczeg贸艂owych odpowiedzi na wszelkie pytania.

Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zaj臋膰 wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narz臋dzi wspomagaj膮cych skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywaj膮 si臋 zdalnie, wed艂ug ustalonego harmonogramu, dzi臋ki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystuj膮 czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiej臋tno艣ci.

Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotka艅 w okre艣lonym miejscu i czasie. Spotkania mog膮 si臋 odbywa膰 w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzi臋ki czemu pracownicy zaoszcz臋dz膮 czas, kt贸ry musieliby przeznaczy膰 na dojazd na zaj臋cia organizowane poza miejscem pracy.

Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dost臋pnej przez ca艂膮 dob臋 platformie, kt贸ra umo偶liwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezb臋dnych umiej臋tno艣ci j臋zykowych, we w艂asnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

Specjalizujemy si臋 w organizacji profesjonalnych szkole艅 z angielskiego dla firm z r贸偶nych bran偶. Wsp贸艂pracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, kt贸rzy s膮 fachowcami z zakresu nauczania os贸b doros艂ych.

Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i mo偶liwo艣膰 zdobycia rzetelnej wiedzy j臋zykowej oraz kluczowych sprawno艣ci pod okiem do艣wiadczonego specjalisty z zakresu j臋zyka angielskiego, przy za艂o偶eniu, 偶e j臋zykiem t艂umaczenia zagadnie艅 mo偶e nadal pozostawa膰 j臋zyk ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi si臋 w Twojej firmie dla pracownik贸w, kt贸rzy potrzebuj膮 wsparcia w j臋zyku polskim.

Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i prze艂amywania barier w skutecznym wypowiadaniu si臋 w j臋zyku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracownik贸w Twojej firmy, kt贸rzy pos艂uguj膮 si臋 angielskim w stopniu umo偶liwiaj膮cym swobodne porozumiewanie si臋 i kt贸rzy stawiaj膮 na efektywn膮 komunikacj臋 w 艣rodowisku biznesowym.

Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracownik贸w i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pe艂ni spersonalizowane szkolenie z j臋zyka angielskiego.

Biznes w Szczecinie

Szczecin to wa偶ny o艣rodek gospodarki morskiej zar贸wno dla regionu, jak i dla ca艂ego kraju. Od Ba艂tyku dzieli go bowiem tylko ok. 100 km, a dost臋p do morza jest mo偶liwy przez Zalew Szczeci艅ski i Odr臋. W mie艣cie znajduj膮 si臋 port morski, stocznie 偶eglugi morskiej, remontowe i jachtowe. Port obs艂uguje armator贸w z ca艂ego 艣wiata i jest portem macierzystym dw贸ch przedsi臋biorstw: Euroafriki i Polskiej 呕eglugi Morskiej. Tradycyjny przemys艂 stoczniowy w mie艣cie podupad艂, ale wci膮偶 dzia艂aj膮 stocznia rzeczna oraz stocznie remontowe. Na terenie podstrefy Szczecin Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec znajduj膮 si臋 zak艂ady produkuj膮ce m.in. osprz臋t elektroinstalacyjny i os艂ony przeciws艂oneczne. Biznes w mie艣cie skupia si臋 m.in. w biurowcu Pazim, czyli najwy偶szym budynku miasta.

Atrakcje w Szczecinie

Najwa偶niejsza atrakcja miasta to Zamek Ksi膮偶膮t Pomorskich. Uwa偶a si臋 go za jedn膮 z najbardziej reprezentacyjnych rezydencji ksi膮偶臋cych w p贸艂nocnej Europie. W niewielkiej odleg艂o艣ci od zamku znajduje si臋 bazylika archikatedralna 艣w. Jakuba, najwa偶niejszy ko艣ci贸艂 Szczecina i drugi najwy偶szy ko艣ci贸艂 w Polsce. Przy katedrze znajduje si臋 taras widokowy, z kt贸rego rozci膮ga si臋 widok na ca艂y Szczecin, a w samym ko艣ciele organy 鈥濲an Pawe艂 II鈥. Inny wa偶ny szczeci艅ski obiekt to Wa艂y Chrobrego, swego rodzaju taras widokowy, kt贸ry ma ok. 500 m. Wzd艂u偶 wa艂贸w ulokowane s膮 najwa偶niejsze szczeci艅skie instytucje kultury i zabytki.

Muzea i instytucje kulturalne w Szczecinie

Szczecin to jeden z wa偶niejszych o艣rodk贸w kulturalnych w Polsce. Znajduje si臋 tu m.in. Muzeum Narodowe, najwi臋ksza instytucja kulturalna w wojew贸dztwie zachodniopomorskim, posiadaj膮ca ok. 150 tys. eksponat贸w sztuki dawnej i wsp贸艂czesnej, a tak偶e zabytki etnograficzne, archeologiczne itp. W Szczecinie dzia艂a Zesp贸艂 Pie艣ni i Ta艅ca Ziemi Szczeci艅skiej 鈥濳r膮g鈥, maj膮 tutaj miejsce r贸wnie偶 r贸偶ne festiwale, m.in. Dni Morza i Tydzie艅 Kresowy Kaziuki. W mie艣cie znajduje si臋 r贸wnie偶 Filharmonia im. Mieczys艂awa Kar艂owicza, kilka teatr贸w, kin oraz Ksi膮偶nica Pomorska 鈥 jedna z najwi臋kszych bibliotek w Polsce.

chatsimple