Szkoła językowa Zielona Góra

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Zielona Góra

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Zielonej Górze

  W Zielonej Górze, jeden z dwóch stolic województwa lubuskiego, prężnie zaczyna się rozwijać sektor informatyczny i nowych technologii. Odbywa się to przy wsparciu Uniwersytetu Zielonogórskiego, a zwłaszcza jego Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki oraz Centrum Transferu Technologii. Swoje siedziby w mieście mają już takie firmy jak ADB, Cinkciarz.pl, Steamsoft, Astec, Metapack czy Monster & Devices.

  Atrakcje w Zielonej Górze

  Zieloną Górę powszechnie uznaje się za polską stolicę wina. Nie bez przyczyny – winorośl jest bowiem uprawiana w tym mieście od średniowiecza. W centrum miasta stoi pomnik Bachusa, greckiego boga wina, a w różnych innych punktach miasta rozlokowano ponad 30 pomników jego dzieci. Niedaleko parku winnego, czyli winnicy odtworzonej na jednym ze wzgórz – zlokalizowany jest Dom Winiarza z dobudowaną palmiarnią. Co roku we wrześniu w mieście odbywa się tradycyjne winobranie, święto i jednocześnie festiwal, podczas którego miejsce mają liczne koncerty, imprezy oraz degustacje wyrabianego w Zielonej Górze wina. Ciekawe zabytki miasta to m.in. niezwykle piękna starówka, konkatedra św. Jadwigi Śląskiej (która jest najstarszym architektonicznym zabytkiem Zielonej Góry), Wieża Łaziebna, kościół ewangelicko-augsburski z cenną secesyjną polichromią, fragment dawnej bramy miejskiej czy kościół Najświętszego Zbawiciela. Będąc w Zielonej Górze, warto również odwiedzić Centrum Nauki Keplera i Ogród Botaniczny.

  Muzea i instytucje kulturalne w Zielonej Górze

  W Zielonej Górze znajdują się liczne placówki Muzeum Ziemi Lubuskiej, m.in. Muzeum Zielonej Góry, Muzeum Dawnych Tortur (ukazujące historię procesów czarownic w tym mieście) i Muzeum Wina (jedyne takie w Polsce). We wrześniu na terenie skansenu w Ochli odbywa się prawdziwe winobranie.

  Źródło: http://www.zielona-gora.pl/