Angielski dla firm.
Kursy językowe. Spotkania z lektorem. Blended learning. E-learning.
SZKOŁA JĘZYKOWA SKRIVANEK
KURSY ANGIELSKIEGO DLA FIRM
WYPRÓBUJ NASZĄ OFERTĘ NAUKI ANGIELSKIEGO, NIEZALEŻNIE OD TEGO, CZY SZUKASZ KURSÓW DLA SWOICH PRACOWNIKÓW CZY DLA SIEBIE.

Nasze kursy języka angielskiego wyróżnia indywidualne i kompleksowe podejście do klientów biznesowych. Formy nauki zawsze dobieramy w taki sposób, aby w pełni odpowiadały celom i oczekiwaniom klienta (firmy), ale też były dopasowane do indywidualnych potrzeb pracowników.

 • rozwijamy umiejętności językowe przydatne w: rozmowach telefonicznych, wymianie korespondencji mailowej, spotkaniach i prezentacjach, obsłudze klienta, sprzedaży i negocjacjach w języku angielskim;
 • bardzo ważna jest dla nas nauka nowego słownictwa branżowego z zakresu: marketingu, finansów, prawa, logistyki, księgowości, PR, technologii, HR, IT i wielu innych dziedzin;
 • zajęcia pomagają rozwijać również umiejętności miękkie: zarządzanie konfliktami w zespole, komunikację międzypokoleniową czy asertywność w miejscu pracy;
 • podczas nauki doskonalimy umiejętności pisania raportów, wiadomości e-mail, ofert i CV w języku angielskim.

Nauka języka angielskiego dla firm to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Zainwestuj w nasz kurs angielskiego i zacznij porozumiewać się swobodnie na spotkaniach biznesowych oraz przełam barierę językową i podbijaj zagraniczne rynki.

loga szkola grey
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych lub sprawdzić, czy są one odpowiednie dla Ciebie lub Twojej firmy, napisz do nas lub sprawdź ofertę sklepu online.
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA FIRM
ONLINE CZY STACJONARNE?

Pracodawcy, którzy wybierają kursy języka angielskiego online, zapewniają pracownikom zajęcia w dogodnym czasie i miejscu. Dodatkowo zmniejszają wysokie koszty szkoleń indywidualnych i zwiększają dostępność sal konferencyjnych lub innych pomieszczeń biurowych często wykorzystywanych do zajęć stacjonarnych.

Nauka angielskiego online daje możliwość utworzenia grup składających się z osób przebywających w różnych lokalizacjach, co znacznie przyspiesza organizację każdego szkolenia. Niewątpliwą zaletą zajęć przeprowadzanych za pośrednictwem internetu jest oszczędność czasu – kursanci i lektorzy nie muszą dojeżdżać na miejsce spotkań. Szkolenia językowe odbywają się online, ale są prowadzone na żywo, a dzięki udostępnionym przez lektora interaktywnym ćwiczeniom kursanci pozostają aktywni i zaangażowani w lekcje.

Nasza oferta zajęć online obejmuje również kurs języka angielskiego biznesowego, podczas którego uczestnicy koncentrują się na języku wykorzystywanym w środowisku pracy. Ten wariant polecamy szczególnie osobom aktywnie posługującym się językiem angielskim w codziennych zadaniach służbowych.

Stacjonarne kursy języka angielskiego dopasowujemy do celu pracodawcy oraz indywidualnych potrzeb pracowników. Są one najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje w sposób systematyczny doskonalić biegłość posługiwania się danym językiem obcym.

Głównym założeniem kursów stacjonarnych jest rozwój wszystkich kompetencji językowych: mówienia, pisania, czytania oraz rozumienia ze słuchu. Nasz zespół metodyczny opracowuje indywidualny program nauczania i dobiera materiały dydaktyczne tak, aby kurs angielskiego pasował do profilu zajęć i stopnia zaawansowania językowego kursanta lub grupy.

Podczas zajęć pracujemy również na realnych materiałach, które stanowią wyzwanie dla naszych klientów w codziennej pracy. Wykorzystujemy różnorodne treści i narzędzia, aby personalizować rozwiązania nawet w przypadku zajęć grupowych. W ramach kursów stacjonarnych prowadzimy szkolenia językowe z języka ogólnego (codziennego), biznesowego języka angielskiego (business English) oraz wariantu specjalistycznego (język angielski w obrębie danej dziedziny bądź branży).

ZAPISZ SIĘ NA LEKCJĘ DEMONSTRACYJNĄ
DOWIEDZ SIĘ, JAK DZIAŁAMY
Celem lekcji demonstracyjnej jest przybliżenie naszym Partnerom biznesowym procesu przygotowywania spersonalizowanych szkoleń językowych, jak również zapoznanie Działów HR z rozwiązaniami administracyjnymi, które wdrażamy w trakcie współpracy.

Podczas 60-minutowego spotkania online zaprezentujemy Państwu kluczowe etapy przygotowania skutecznego kursu językowego, przedstawimy naszą autorską metodę nauczania, wyjaśnimy, jakie rozwiązania edukacyjne proponujemy naszym Partnerom, oraz opowiemy, jak w zależności od ich potrzeb i celów strategicznych dobieramy specjalistyczne materiały szkoleniowe.

W ramach lekcji demonstracyjnej powiemy Państwu, na jakie sprawności i kompetencje językowe kładziemy szczególny nacisk oraz w jaki sposób stale monitorujemy postępy czynione przez naszych kursantów. A na zakończenie, podczas sesji Pytania-Odpowiedzi, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania skierowane do nas.

Aby wziąć udział w bezpłatnej lekcji demonstracyjnej, wypełnij formularz i podaj preferowany termin spotkania online.
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Preferowana data lekcji demonstracyjnej

Klikając „Prześlij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Potwierdzimy datę w mailowej wiadomości zwrotnej (lekcje mogą być prowadzone w dniach: poniedziałek – piątek, między godziną 8:00 a 15:00, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).

SZKOŁA JĘZYKOWA SKRIVANEK
CO NAS WYRÓŻNIA
Elastyczność
Formę oraz treść kursów z angielskiego dopasowujemy zawsze do Twoich potrzeb.
Strefa kursanta
Informacje na temat zajęć, grafiku, zadań domowych oraz materiałów zrealizowanych podczas zajęć.
Odwołanie zajęć
Umożliwiamy bezpłatne odwołanie zajęć na 24 godziny przed planowanym spotkaniem.
Strefa firmy
Monitoring realizacji celów, ankiety satysfakcji, raporty frekwencji oraz postępów w jednym miejscu.
Certyfikaty
Udział w kursach angielskiego zostanie potwierdzony certyfikatem zgodnym ze skalą CEFR.
Metoda Effecto
Metoda, która kładzie nacisk na praktyczny trening kompetencji językowych podczas zajęć.

PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Jeśli z góry wiesz, że nie będziesz miał czasu na regularne spotkania z lektorem, rozważ kurs angielskiego na platformie e-learningowej.

Dzięki metodzie inteligentnych powtórek platformy SuperMemo cały proces nauki przebiega sprawniej, a proces skuteczności zapamiętywania spełnia nasze oczekiwania.

Nasz tutor online, pomoże Ci ustalić plan nauki, będzie wyjaśniał trudne dla Ciebie zagadnienia językowe, a także motywował Cię do nauki angielskiego.

SPOTKANIA Z LEKTOREM

Jeśli cenisz sobie kontakt z lektorem, zazwyczaj proponujemy Ci zajęcia stacjonarne lub naukę angielskiego online indywidualnie lub w grupie.

Lektor języka angielskiego lub native speaker na bieżąco pracuje z Tobą nad konkretnym celem językowym, wykorzystuje materiały, które Ciebie dotyczą, na bieżąco przekazuje Ci feedback.

Terminy i miejsce spotkań dostosowujemy do Twoich potrzeb.

BLENDED-LEARNING

Co, jeśli powyższe formy nauki nie do końca Cię przekonują? Nie masz czasu na regularne spotkania z lektorem języka angielskiego, ale obawiasz się, że samodzielna nauka języka online nie przyniesie efektów?

Blended-learning może być rozwiązaniem dla Ciebie.

Otrzymasz dostęp do platformy e-learningowej, gdzie samodzielnie będziesz wykonywał ćwiczenia.

Dzięki spotkaniom z lektorem skupisz się na konwersacjach w języku angielskim.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ JĘZYKÓW OBCYCH?
SZKOŁA JĘZYKOWA SKRIVANEK
Na organizowane przez nas szkolenia językowe dla firm (angielski dla firm) rocznie uczęszcza ponad 3000 osób, a podczas szkoleń koncentrujemy się na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych przydatnych w sytuacjach zawodowych, które pozwalają pracownikom reprezentować firmę również poza granicami kraju.
 • Przygotujemy plan nauczania dopasowany do założeń pracodawcy oraz do indywidualnych potrzeb uczestników.
 • Dobierzemy materiały dydaktyczne do profilu zajęć oraz do stopnia zaawansowania kursantów.
 • Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie organizacji i administracji kursów.
 • Przygotujemy raporty zawierające dane statystyczne i finansowe dotyczące szkoleń.
 • Regularnie przeprowadzamy ankiety satysfakcji z kursu i raportujemy o wynikach.
 • Na bieżąco monitorujemy frekwencję, oceny oraz postępy poczynione przez kursantów.
 • Oferujemy różnorodne formy szkoleń dostosowane do kursantów.
 • Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Z przyjemnością przygotujemy ofertę kursów dla Twojej firmy.
chatsimple