Szkoła językowa Białystok

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA CIEBIE I PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Szukasz sprawdzonej szkoły językowej w Białymstoku? Napisz do nas! Wspólnie dobierzemy kurs dopasowany do Twoich potrzeb.
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Nasi klienci:

loga klientów
}}

Pn-Pt: 8:00 – 17:00

Kursy językowe dla firm – Białystok

Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

Angielski dla firm Białystok

Nauka języka angielskiego dla firm to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Państwa firma może przełamać barierę językową i z powodzeniem odkrywać nowe rynki dzięki naszym specjalistycznym kursom English for Business. Nasz zespół ekspertów stosuje unikalne, zindywidualizowane podejście, które skupia się na rzeczywistych materiałach, aby w pełni odpowiadały celom i oczekiwaniom klienta (firmy), ale też były dopasowane do indywidualnych potrzeb pracowników. Ponadto mamy dostęp do szerokiej gamy treści, dzięki czemu możemy tworzyć rozwiązania dostosowane do potrzeb, niezależnie od tego, jak duża lub mała jest klasa! Dzięki temu będą Państwo mogli swobodnie porozumiewać się w języku angielskim. W ramach kursów angielski dla firm prowadzimy szkolenia językowe z języka ogólnego (codziennego), biznesowego języka angielskiego (business English) oraz wariantu specjalistycznego (język angielski w obrębie danej dziedziny bądź branży).

Białystok angielski dla firm
Białystok Nauka języka

Nauka języka angielskiego Białystok

Na dzisiejszym rynku pracy biegła znajomość języka angielskiego nie jest już atutem, lecz koniecznością. W związku z tym osoby, które chcą rozwijać swoją karierę i być bardziej atrakcyjnymi kandydatami na rynku pracy – nawet jeżeli znają już różne aspekty języka angielskiego z wcześniejszej nauki lub doświadczenia zawodowego – powinny aktywnie poszukiwać sposobów na podniesienie swoich kwalifikacji, korzystając z intensywnych kursów języka angielskiego lub indywidualnych, które umożliwiają dostosowanie się do potrzeb kursanta poprzez testy mierzące poziom jego umiejętności. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo poprawić swoją pozycję w obecnej pracy, czy też szukają nowej, warto podszkolić swoją znajomość języka angielskiego!

Nauka języka niemieckiego Białystok

Nauka języka niemieckiego może otworzyć przed Państwa pracownikami nowe możliwości, a inwestycja opłaca się w stu procentach. Firmy zdają sobie z tego sprawę i inwestują w kursy językowe, aby przyciągnąć ambitnych profesjonalistów, którzy chcą mieć przewagę w staraniach o awans lub karierę. Wysokiej jakości kurs języka niemieckiego to coś więcej niż tylko znajomość języka obcego – podnosi morale poprzez okazanie uznania ze strony pracodawcy, zwiększa produktywność poprzez lepszą komunikację z międzynarodowymi kolegami/klientami, a także zapewnia nieocenione korzyści w zakresie rozwoju osobistego!   Zachęcamy do zainwestowania w przyszły sukces Państwa zespołu.

Sprawdź naszą ofertę:

Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

Biznes w Białymstoku

Białystok jest największym ośrodkiem biznesowym północno-wschodniej Polski. Dzięki położeniu na przecięciu międzynarodowych szlaków komunikacyjnych, licznym ułatwieniom dla biznesu (takim jak specjalna strefa ekonomiczna) oraz zapleczu naukowemu i edukacyjnemu stolica Podlasia przyciąga inwestorów z różnych branż – przetwórstwa spożywczego, przemysłu tekstylnego i elektromaszynowego, a także tego opartego na nowoczesnych technologiach. W mieście działa Białostocki Park Naukowo-Technologiczny i Politechnika Białostocka z ośrodkiem badawczym Inno-Eko-Tech zajmującym się głównie odnawialnymi źródłami energii.

Atrakcje w Białymstoku

Białystok to miasto wielokulturowe i wielowyznaniowe, o czym świadczą znajdujące się w nim świątynie takie jak zespół bazyliki archikatedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, cerkiew pod wezwaniem św. Ducha (która jest największą tego typu świątynią w Polsce) czy dawna synagoga Piaskower. W mieście działa również Dom Kultury Muzułmańskiej. Turyści mogą zobaczyć również pałace, fabryki i stare kamienice, a wśród nich zabytki związane z mieszkającą niegdyś w Białymstoku rodziną Branickich. Szczególnie warto odwiedzić zespół pałacowo-ogrodowy zwany Podlaskim Wersalem.

Przebywając w Białymstoku, warto również spróbować regionalnej kuchni, na którą składają się potrawy różnych kultur – rosyjskie bliny, karp po żydowsku, litewski kindziuk, tatarski pierekaczewnik.

Dodatkowy atut Białegostoku – zwłaszcza dla osób lubiących kontakt z przyrodą – to bliskość Puszczy Knyszyńskiej i Narwiańskiego Parku Narodowego.

Muzea i instytucje kulturalne w Białymstoku

Białystok jest siedzibą wielu muzeów, teatrów i galerii. Podczas wizyty w tym mieście warto odwiedzić słynny Białostocki Teatr Lalek, a także wybrać się na koncert do Opery i Filharmonii Podlaskiej. W mieście działa również Muzeum Historyczne, które ma w swoich zbiorach ciekawą kolekcję ikon, Muzeum Pamięci Sybiru, Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej oraz Centrum im. Ludwika Zamenhofa (pochodzącego z tego miasta twórcy języka esperanto). Warto również zwrócić uwagę na galerie sztuki – mieszczącą się w dawnej bożnicy Galerię im. Ślendzińskich oraz galerię sztuki współczesnej Arsenał.

Źródło: https://www.bialystok.pl/