Szkoła językowa Bydgoszcz

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Bydgoszcz

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Bydgoszczy

  Bydgoszcz to ważny ośrodek przemysłu, handlu i logistyki, a także węzeł drogowy, kolejowy i żeglugi śródlądowej. W mieście są również port lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego oraz port rzeczny. Do najważniejszych branż rozwijających się w tym rejonie należą branża chemiczna, informatyczna i nowoczesnych usług dla biznesu, spożywcza oraz elektromaszynowa (wraz z jednym z najstarszych bydgoskich przedsiębiorstw, jakim jest PESA Bydgoszcz). W Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym działa Pomorska Specjalna Stefa Ekonomiczna. Około 25% firm, które mają swoje siedziby w tym mieście, eksportuje swoje wyroby do innych krajów.

  Atrakcje w Bydgoszczy

  Będąc w Bydgoszczy, warto przemierzyć bydgoski szlak turystyczny – Szlak Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH20. Po Brdzie, w pradolinie której częściowo położone jest miasto, pływa Bydgoski Tramwaj Wodny. Ma on dwie linie: Słoneczną i Staromiejską. Ważne punkty miasta to Opera Nova, Wyspa Młyńska, w której znajdują się liczne spichlerze, magazyny oraz młyny i gdzie wiele osób chętnie spędza wolny czas, katedra bydgoska oraz Wenecja Bydgoska.

  Muzea i instytucje kulturalne w Bydgoszczy

  Jednym z najważniejszych muzeum Bydgoszczy jest Europejskie Muzeum Pieniądza. Można w nim poznać historię znajdującej się niegdyś w mieście mennicy, a w jednej z sal zobaczyć „skarb bydgoski”, czyli monety i biżuterie, które zostały odkryte w bydgoskiej katedrze. W dawnym domu urzędnika młynów Rothera można zobaczyć specjalną salę prezentującą dzieła Leona Wyczółkowskiego, który z okolic Bydgoszczy czerpał natchnienie i w testamencie przekazał miastu część swoich prac. W mieście znajdują się również opera i filharmonia.