Szko艂a j臋zykowa Bydgoszcz

PROFESJONALNE SZKOLENIA J臉ZYKOWE DLA PRACOWNIK脫W TWOJEJ FIRMY
Szukasz sprawdzonej szko艂y j臋zykowej w Bydgoszczy? Masz jakie艣 pytania? Napisz do nas! Wsp贸lnie dobierzemy kurs dopasowany do Twoich potrzeb.
1
Aby wype艂ni膰 ten formularz, w艂膮cz obs艂ug臋 JavaScript w przegl膮darce.

Klikaj膮c 鈥濸rze艣lij鈥 akceptujesz zasady ochrony prywatno艣ci Skrivanek sp. z o.o.

Nasi klienci:

loga klient贸w
}}

Pn-Pt: 8:00 鈥 17:00

Kursy j臋zykowe dla firm 鈥 Bydgoszcz

Oszcz臋dzaj czas i pieni膮dze, inwestuj膮c w profesjonalne kursy angielskiego lub innego j臋zyka dla pracownik贸w Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia j臋zykowe z zakresu og贸lnego lub z uwzgl臋dnieniem s艂ownictwa bran偶owego oraz najbardziej istotnych umiej臋tno艣ci w ramach m贸wienia, czytania i pisania.

W zale偶no艣ci od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy do艣wiadczeni lektorzy, kt贸rych zatrudnia nasza szko艂a j臋zykowa, poprowadz膮 dla Ciebie zaj臋cia online lub stacjonarne w ca艂ym kraju, w tym w艂a艣nie na terenie Bydgoszczy.

Jako szko艂a j臋zykowa oferujemy kursy og贸lne i biznesowe (poziomy zaawansowania od A1 do C2) oraz audyty j臋zykowe, r贸wnie偶 test poziomuj膮cy i testy rekrutacyjne.

Angielski dla firm Bydgoszcz

Nauka j臋zyka angielskiego dla firm to idealne rozwi膮zanie dla Twojej firmy. Pa艅stwa firma mo偶e prze艂ama膰 barier臋 j臋zykow膮 i z powodzeniem odkrywa膰 nowe rynki dzi臋ki naszym specjalistycznym kursom English for Business. Nasz zesp贸艂 ekspert贸w stosuje unikalne, zindywidualizowane podej艣cie, kt贸re skupia si臋 na rzeczywistych materia艂ach, aby w pe艂ni odpowiada艂y celom i oczekiwaniom klienta (firmy), ale te偶 by艂y dopasowane do indywidualnych potrzeb pracownik贸w. Ponadto mamy dost臋p do szerokiej gamy tre艣ci, dzi臋ki czemu mo偶emy tworzy膰 rozwi膮zania dostosowane do potrzeb, niezale偶nie od tego, jak du偶a lub ma艂a jest klasa! Dzi臋ki temu b臋d膮 Pa艅stwo mogli swobodnie porozumiewa膰 si臋 w j臋zyku angielskim. W ramach kurs贸w angielski dla firm prowadzimy szkolenia j臋zykowe z j臋zyka og贸lnego (codziennego), biznesowego j臋zyka angielskiego (business English) oraz wariantu specjalistycznego (j臋zyk angielski w obr臋bie danej dziedziny b膮d藕 bran偶y).

Bydgoszcz angielski dla firm; szko艂a j臋zykowa Bydgoszcz, szko艂a j臋zyka angielskiego, j臋zyku obcym, centrum j臋zyk贸w obcych, szko艂a j臋zyk贸w obcych
Bydgoszcz Nauka j臋zyka; szko艂a j臋zykowa Bydgoszcz, szko艂a j臋yzk贸w obcych, w naszej szkole, nauce j臋zyka, j臋zykiem angielskim, szk贸艂 j臋zykowych

Nauka j臋zyka angielskiego Bydgoszcz

Na dzisiejszym rynku pracy bieg艂a znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego nie jest ju偶 atutem, lecz konieczno艣ci膮. W zwi膮zku z tym osoby, kt贸re chc膮 rozwija膰 swoj膮 karier臋 i by膰 bardziej atrakcyjnymi kandydatami na rynku pracy 鈥 nawet je偶eli znaj膮 ju偶 r贸偶ne aspekty j臋zyka angielskiego z wcze艣niejszej nauki lub do艣wiadczenia zawodowego 鈥 powinny aktywnie poszukiwa膰 sposob贸w na podniesienie swoich kwalifikacji, korzystaj膮c z intensywnych kurs贸w j臋zyka angielskiego lub indywidualnych, kt贸re umo偶liwiaj膮 dostosowanie si臋 do potrzeb kursanta poprzez testy mierz膮ce poziom jego umiej臋tno艣ci. Niezale偶nie od tego, czy chc膮 Pa艅stwo poprawi膰 swoj膮 pozycj臋 w obecnej pracy, czy te偶 szukaj膮 nowej (w Polsce, Wielkiej Brytanii lub innym kraju), warto podszkoli膰 swoj膮 znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego!

Nauka j臋zyka niemieckiego Bydgoszcz

Nauka j臋zyka niemieckiego mo偶e otworzy膰 przed Pa艅stwa pracownikami nowe mo偶liwo艣ci, a inwestycja op艂aca si臋 w stu procentach. Firmy zdaj膮 sobie z tego spraw臋 i inwestuj膮 w kursy j臋zykowe, aby przyci膮gn膮膰 ambitnych profesjonalist贸w, kt贸rzy chc膮 mie膰 przewag臋 w staraniach o awans lub karier臋. Wysokiej jako艣ci kurs j臋zyka niemieckiego w naszej szkole to co艣 wi臋cej ni偶 tylko znajomo艣膰 j臋zyka obcego 鈥 podnosi morale poprzez okazanie uznania ze strony pracodawcy, zwi臋ksza produktywno艣膰 poprzez lepsz膮 komunikacj臋 z mi臋dzynarodowymi kolegami/klientami, a tak偶e zapewnia nieocenione korzy艣ci w zakresie rozwoju osobistego!聽聽 Zach臋camy do zainwestowania w przysz艂y sukces Pa艅stwa zespo艂u.

Szko艂a j臋zykowa 鈥 sprawd藕 nasz膮 ofert臋:

Je偶eli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj si臋 z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pe艂ni spersonalizowan膮 ofert臋 i udzielimy szczeg贸艂owych odpowiedzi na wszelkie pytania.

Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zaj臋膰 wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narz臋dzi wspomagaj膮cych skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywaj膮 si臋 zdalnie, wed艂ug ustalonego harmonogramu, dzi臋ki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystuj膮 czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiej臋tno艣ci.

Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotka艅 w okre艣lonym miejscu i czasie. Spotkania mog膮 si臋 odbywa膰 w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzi臋ki czemu pracownicy zaoszcz臋dz膮 czas, kt贸ry musieliby przeznaczy膰 na dojazd na zaj臋cia organizowane poza miejscem pracy.

Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dost臋pnej przez ca艂膮 dob臋 platformie, kt贸ra umo偶liwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezb臋dnych umiej臋tno艣ci j臋zykowych, we w艂asnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

Specjalizujemy si臋 w organizacji profesjonalnych szkole艅 z angielskiego dla firm z r贸偶nych bran偶. Wsp贸艂pracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, kt贸rzy s膮 fachowcami z zakresu nauczania os贸b doros艂ych.

Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i mo偶liwo艣膰 zdobycia rzetelnej wiedzy j臋zykowej oraz kluczowych sprawno艣ci pod okiem do艣wiadczonego specjalisty z zakresu j臋zyka angielskiego, przy za艂o偶eniu, 偶e j臋zykiem t艂umaczenia zagadnie艅 mo偶e nadal pozostawa膰 j臋zyk ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi si臋 w Twojej firmie dla pracownik贸w, kt贸rzy potrzebuj膮 wsparcia w j臋zyku polskim.

Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i prze艂amywania barier w skutecznym wypowiadaniu si臋 w j臋zyku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracownik贸w Twojej firmy, kt贸rzy pos艂uguj膮 si臋 angielskim w stopniu umo偶liwiaj膮cym swobodne porozumiewanie si臋 i kt贸rzy stawiaj膮 na efektywn膮 komunikacj臋 w 艣rodowisku biznesowym.

Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracownik贸w i celach strategicznych Twojej firmy, a my 鈥 szko艂a j臋zyk贸w obcych Skrivanek 鈥 zorganizujemy dla Ciebie w pe艂ni spersonalizowane szkolenie z j臋zyka angielskiego.

Biznes w Bydgoszczy

Bydgoszcz to wa偶ny o艣rodek przemys艂u, handlu i logistyki, a tak偶e w臋ze艂 drogowy, kolejowy i 偶eglugi 艣r贸dl膮dowej. W mie艣cie s膮 r贸wnie偶 port lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego oraz port rzeczny. Do najwa偶niejszych bran偶 rozwijaj膮cych si臋 w tym rejonie nale偶膮 bran偶a chemiczna, informatyczna i nowoczesnych us艂ug dla biznesu, spo偶ywcza oraz elektromaszynowa (wraz z jednym z najstarszych bydgoskich przedsi臋biorstw, jakim jest PESA Bydgoszcz). W Bydgoskim Parku Przemys艂owo-Technologicznym dzia艂a Pomorska Specjalna Stefa Ekonomiczna. Oko艂o 25% firm, kt贸re maj膮 swoje siedziby w tym mie艣cie, eksportuje swoje wyroby do innych kraj贸w.

Atrakcje w Bydgoszczy

B臋d膮c w Bydgoszczy, warto przemierzy膰 bydgoski szlak turystyczny 鈥 Szlak Wody, Przemys艂u i Rzemios艂a TeH20. Po Brdzie, w pradolinie kt贸rej cz臋艣ciowo po艂o偶one jest miasto, p艂ywa Bydgoski Tramwaj Wodny. Ma on dwie linie: S艂oneczn膮 i Staromiejsk膮. Wa偶ne punkty miasta to Opera Nova, Wyspa M艂y艅ska, w kt贸rej znajduj膮 si臋 liczne spichlerze, magazyny oraz m艂yny i gdzie wiele os贸b ch臋tnie sp臋dza wolny czas, katedra bydgoska oraz Wenecja Bydgoska.

Muzea i instytucje kulturalne w Bydgoszczy

Jednym z najwa偶niejszych muzeum Bydgoszczy jest Europejskie Muzeum Pieni膮dza. Mo偶na w nim pozna膰 histori臋 znajduj膮cej si臋 niegdy艣 w mie艣cie mennicy, a w jednej z sal zobaczy膰 鈥瀞karb bydgoski鈥, czyli monety i bi偶uterie, kt贸re zosta艂y odkryte w bydgoskiej katedrze. W dawnym domu urz臋dnika m艂yn贸w Rothera mo偶na zobaczy膰 specjaln膮 sal臋 prezentuj膮c膮 dzie艂a Leona Wycz贸艂kowskiego, kt贸ry z okolic Bydgoszczy czerpa艂 natchnienie i w testamencie przekaza艂 miastu cz臋艣膰 swoich prac. W mie艣cie znajduj膮 si臋 r贸wnie偶 opera i filharmonia.

chatsimple