Szkoła językowa Bytom

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Bytom

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Bytomiu

  Bytom to miasto położone w centrum aglomeracji górnośląskiej, znakomicie skomunikowane z resztą kraju. Prowadzi do niego 5 dróg krajowych, 2 wojewódzkie i autostrada A1. Miasto znajduje się w niewielkiej odległości od Katowic i Gliwic, a także lotniska w Pyrzowicach. Bytom od zawsze był uważany za miasto górniczo-hutnicze, ale po przemianach ustrojowych huty, większość kopalń i powiązanych z nimi zakładów zamknięto. Władze miasta starają się więc obecnie przyciągać nowych inwestorów. Sprzyjają temu Bytomski Park Przemysłowy, Bytomska Stefa Aktywności Gospodarczej i Specjalna Stefa Ekonomiczna, a Bytomski Klaster Rewitalizacji, który pomaga w dobrym wykorzystywaniu funduszy unijnych na terenach poprzemysłowych. Wszystko to czyni Bytom miastem coraz przyjaźniejszym prowadzeniu tam biznesu.

  Atrakcje w Bytomiu

  Rzucającą się w oczy atrakcją Bytomia jest architektura miejska z czasów rozkwitu miasta na przełomie XIX i XX wieku, której przykłady stanowią liczne neogotyckie i neorenesansowe kościoły oraz secesyjne kamienice. Warto zwiedzić Kolonię Zgorzelec – zachowaną w prawie nienaruszonym stanie kolonię robotniczą z przełomu XIX i XX wieku, zabytkowy budynek Elektrociepłowni Szombierki i szyb Krystyna pozostały po dawnej Kopalni Szombierki. Bytom jest również miejscem cennych obszarów przyrodniczych. Znajduje się tam zespół przyrodniczo-krajobrazowy Żabie Doły, rezerwat przyrody Segiet, Suchogórski Labirynt Skalny i kamieniołom Blachówka, gdzie żyje 5 gatunków nietoperzy. W mieście istnieje również 6 parków, a na terenie dawnych kamieniołomów działa całoroczne centrum narciarsko-snowboardowe Dolomity Sportowa Dolina.

  Muzea i instytucje kulturalne w Bytomiu

  W Bytomiu mieszczą się Opera Śląska, utworzona przez Adama Didura, i Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark, który swoją siedzibę ma w budynkach dawnej kopalni, a oprócz tego Centrum Sztuki Współczesnej Kronika, Muzeum Górnośląskie oraz Bytomskie Centrum Kultury.

  Źródło: http://www.bytom.pl