Szkoła językowa Częstochowa

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Częstochowa

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Częstochowie

  Częstochowa jest położona na północy najbardziej zurbanizowanego województwa w kraju, w niewielkiej odległości od ważnych szlaków komunikacyjnych. Branże, które obecnie dominują w mieście to: przemysł motoryzacyjny, reprezentowany przez niemiecki koncern ZF, hutnictwo szkła (dwaj czołowi producenci – Stolze i Guardian), przemysł metalurgiczny (ISD Huta Częstochowa). Większość zakładów przemysłowych jest umieszczona w dwóch specjalnych strefach ekonomicznych – mieleckiej i katowickiej, gdzie swoje oddziały otwiera coraz więcej przedstawicieli młodego sektora nowoczesnych usług biznesowych.

  Atrakcje w Częstochowie

  Najważniejszym punktem Częstochowy, do którego zdążają miliony pielgrzymów z całego świata, jest sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze, wraz z zespołem klasztornym zakonu paulinów, na którego terenie znajduje się wiele zabytkowych budowli oraz duże zbiory historyczne i artystyczne. Inne ciekawe miejsca w mieście to reprezentacyjna aleja Najświętszej Maryi Panny, Park Miniatur Sakralnych Złota Góra, nowoczesne planetarium, cmentarzysko kultury łużyckiej w rezerwacie archeologicznym Muzeum Częstochowskiego i cmentarz żydowski. Stamtąd można również podążyć Szlakiem Orlich Gniazd, czyli ruin średniowiecznych zamków warownych w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

  Muzea i instytucje kulturalne w Częstochowie

  Muzeum Częstochowskie ma ciekawą ofertę dla miłośników sztuki, historii i techniki, na którą składają się wystawy i oddziały muzeum takie jak: Żydzi Częstochowianie, Galeria Dobrej Sztuki w Popówce, Dom Poezji – Muzeum Haliny Poświatowskiej oraz podziemne Muzeum Górnictwa Rud Żelaza. Zainteresowanie wzbudzają również Muzeum Produkcji Zapałek znajdujące się na terenie dawnej fabryki zapałek oraz Miejska Galeria Sztuki, która na stałej wystawie prezentuje 60 prac Zdzisława Beksińskiego, artysty związanego z tym miastem.