Szkoła językowa Elbląg

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Elbląg

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-lerningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to najbardziej optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Elblągu

  Przez lata Elbląg był miejscem rozwoju przemysłu ciężkiego, w tym stoczniowego, a także tkactwa, farbiarstwa i szklarstwa. Obecnie zaś dominują w tym mieście branże metalowa, spożywcza (Grupa Żywiec), maszynowa, energetyczna (Siemens, Elstar Engineering, General Electric, Dan Stal, FLSmidth Maag Gear), informatyczna (CSC, MBS Systems, infoPower) i meblarska (Wójcik, Home Concept). Rozwija się tu również sektor nowoczesnych usług biznesowych. Do inwestowania w tym mieście zachęcają m.in. Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna i Elbląski Park Technologiczny.

  Atrakcje w Elblągu

  Elbląg to jedno z najstarszych miast w Polsce. Jest ono położone u ujścia rzeki o tej samej nazwie, wpływającej do Zalewu Wiślanego. W ciągu wieków Elbląg znajdował się w rękach polskich, krzyżackich, a nawet szwedzkich, co znajduje odzwierciedlenie w licznych zabytkach, które można tutaj zwiedzać. Należą do nich: zamek krzyżacki (obecnie siedziba Muzeum Archeologiczno-Historycznego), czternastowieczna katedra pw. św. Mikołaja, dawny późnogotycki kościół protestancki, w którym mieści się obecnie galeria sztuki nowoczesnej, zabytkowa Brama Targowa czy Stare Miasto z historycznym układem urbanistycznym. To w tym mieście również znajduje się Kanał Elbląski, hydrotechniczny zabytek, uznany za jeden z siedmiu cudów Polski. Miłośnicy pięknej przyrody powinni się wybrać do zabytkowego leśnego parku Bażantarnia. Znajdują się w nim również stylowe restauracje, muszla koncertowa i park linowy.

  Muzea i instytucje kulturalne w Elblągu

  Najważniejsze muzeum Elbląga to Muzeum Archeologiczno-Historyczne, które swoją siedzibę ma w dawnym zamku krzyżackim. Ukazuje ono m.in. historię i sztukę miasta, a także Żuław i Pomorza. Inne ciekawe miejsce stanowi Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, ulokowane na wzgórzu nazywanym kiedyś Górą Straceń (Galgenberg). Odbywa się tam wiele wydarzeń kulturalnych.