Szkoła językowa Gdynia

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Gdynia

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Gdyni

  Gdynia to przede wszystkim ośrodek gospodarki morskiej. Znajduje się tam ważny i niezwykle wszechstronny port bałtycki, który obsługuje statki pasażerskie, handlowe, rybackie i wojenne. Gdynia to również siedziba stoczni, agencji żeglugi oraz innych firm z branży morskiej, związanych z budową i remontem statków oraz transportem. Gdynia jest ważną częścią Trójmiasta i jako taka stanowi również miejsce rozwoju innych dziedzin gospodarki, takich jak BPO (od ang. Business Process Outsourcing – outsourcing nowoczesnych usług dla biznesu), edukacja i turystyka oraz zaawansowana technologia. Firmy z tej ostatniej branży prężnie działają w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym.

  Atrakcje w Gdyni

  Gdynia to miasto pełne atrakcji, takich jak: Molo Południowe, przy którym cumują zabytkowe statki, Akwarium Gdyńskie, gdzie można zobaczyć największą w Polsce rafę koralową i najmniejszego krokodyla na świecie, Skwer Kościuszki, torpedownia na Babich Dołach, port wojenny na Oksywiu, jeden z najstarszych polskich rezerwatów przyrody na Klifie Orłowskim czy drewniane molo w Orłowie. Oprócz tego na turystów czekają port jachtowy, bulwar nadmorski i piękne plaże. To w Gdyni znajduje się największa w kraju marina i ma miejsce wiele prestiżowych imprez żeglarskich. W tym mieście odbywa się również Festiwal Polskich Filmów Fabularnych.

  Muzea i instytucje kulturalne w Gdyni

  Najsłynniejsze gdyńskie muzea to dwa przymocowane na stałe do nadbrzeża statki-muzea – Dar Pomorza, jeden z najpiękniejszych żaglowców, i ORP Błyskawica, najstarszy zachowany niszczyciel na świecie, wchodzący w skład Muzeum Marynarki Wojennej. Ciekawe muzeum znajduje się również w budynku dawnego Dworca Morskiego – nowoczesne Muzeum Emigracji, które pokazuje historie wyjazdów Polaków poprzez niezwykłe eksponaty takie jak makieta transatlantyka MS Batory. W Gdyni mieści się również Muzeum Motoryzacji, pokazujące pojazdy z lat 20. i 30. XX wieku, interaktywne Centrum Nauki Experyment i Manufaktura Bursztynu.