Szkoła językowa Grudziądz

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Grudziądz

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Grudziądzu

  Grudziądz to miasto położone blisko ważnych szlaków komunikacyjnych, w tym autostrady A1, mające dostęp do dobrze skomunikowanych terenów inwestycyjnych z rozwiniętą infrastrukturą okołobiznesową. Te warunki, a także atrakcyjna oferta Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i Grudziądzkiego Parku Przemysłowego sprawiają, że jest to świetne miejsce do prowadzenia biznesu. Doceniło to wiele firm z kapitałem zagranicznym z branż papierniczej, spożywczej, chemicznej, metalowej czy elektromaszynowej, które swoje zakłady otworzyły właśnie w Grudziądzu. Duże centra logistyczne mają tutaj m.in. Jeronimo Martins Dystrybucja i Rossmann.

  Atrakcje w Grudziądzu

  Grudziądz jest jednym z najstarszych grodów ziemi chełmińskiej i Pomorza Nadwiślańskiego, pełnym ciekawych zabytków. Należą do nich m.in. średniowieczne Stare Miasto z bazyliką kolegiacką św. Mikołaja i fragmentami murów obronnych, zespół 20 ceglanych gotyckich spichrzy ulokowany na Skarpie Wiślanej, Góra Zamkowa z pozostałą po zamku krzyżackim wieżą Klimek czy cytadela z przełomu XVIII i XIX wieku zbudowana na rozkaz króla pruskiego Fryderyka II. Przez Grudziądz i pobliskie Bory Tucholskie prowadzą również liczne trasy piesze i rowerowe. Miłośnicy sportów wodnych mogą zaś wypocząć nad jeziorami Rudnickim i Tarpno oraz rzekami i jeziorami Pojezierzy Iławskiego i Chełmińskiego, które graniczą z miastem od wschodu i południa.

  Muzea i instytucje kulturalne w Grudziądzu

  Warte uwagi są ekspozycje miejskiego muzeum, prezentowane w kilku zabytkowych budynkach: Pałacu Opatek, dawnym klasztorze benedyktynek i spichrzach. Ciekawe eksponaty to m.in. średniowieczna biżuteria i znaleziska ze średniowiecznego gródka rycerskiego. W Grudziądzu swoją siedzibę ma również Galeria Współczesnego Malarstwa Pomorskiego, w której można zobaczyć dzieła ważnych artystów związanych z tym rejonem, m.in. Tymona Niesiołowskiego. W Salach Tradycji Jazdy Polskiej odwiedzający zapoznają się z kolei z dziejami i osiągnięciami Centrum Wyszkolenia Kawalerii, działającego w tym mieście w latach międzywojennych.