Szkoła językowa Kalisz

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Kalisz

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Kaliszu

  Kalisz to miasto położone w samym środku aglomeracji kalisko-ostrowskiej i główny ośrodek Kalisko-Ostrowskiego Okręgu Przemysłowego, stanowiący istotne centrum przemysłu lotniczego, w tym produkcji maszyn i silników lotniczych. Tę branżę reprezentują tu Pratt & Whithey – światowy lider technologii silników do samolotów, a także m.in. Vac Aero, Meyer Tool, Hamilton czy WSK PZL-Kalisz. W mieście istnieje także klaster spożywczy, który skupia m.in. firmy produkujące kojarzone z miastem marki takie jak majonez winiarski czy „Grześki”. Inne branże, które działają w Kaliszu, to m.in. przemysł włókienniczy (Runotex), odzieżowy (Big Star) czy podzespołów AGD (RECO, Schnee, New Plast).

  Atrakcje w Kaliszu

  Kalisz uznaje się za najstarsze miasto w Polsce. Drugie co do wielkości miasto Wielkopolski znane jest przede wszystkim z jednego z najsłynniejszych i pierwszych grodów Piastów. Możemy tam więc zwiedzić wiele cennych zabytków piastowskich, takich jak bazylika kolegiacka Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, w której znajduje się najstarsze na świecie sanktuarium św. Józefa, nazywane polskim Nazaretem. W dzielnicy Zawodzie, w rezerwacie archeologicznym Kaliski Gród Piastów zobaczymy ślady wczesnopiastowskiego grodziska nad Prosną (częściowo zrekonstruowanego). Warto odwiedzić również kościół i klasztor oo. Paulinów i katedrę św. Mikołaja, a także pozostałości miejskich murów obronnych z basztą „Dorotka”. Kalisz to również miasto znane wielbicielom teatru – to tutaj swój teatr założył Wojciech Bogusławski. Co ciekawe, w mieście znajduje się ok. 30 mostów, w tym najstarszy most tego miasta – Most Kamienny, zwany aleksandryjskim, a także jeden z najpiękniejszych i najstarszych parków miejskich, który usytuowano na terenach ogrodów pojezuickich.

  Muzea i instytucje kulturalne w Kaliszu

  Największy w mieście obiekt tego typu to Muzeum Okręgowe Ziemi Kaliskiej. Inne ważne miejsce to oczywiście Kaliski Gród Piastów na Zawodziu, który składa się z rezerwatu archeologicznego oraz Centrum Rysunki i Grafiki im. Tadeusza Kulisiewicza i Dworku Marii Dąbrowskiej w Russowie pod Kaliszem. Codzienne życie dawnych mieszkańców miasta można poznawać, zwiedzając Muzeum im. G. J. Osiakowskich.