Szkoła językowa Katowice

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Szukasz sprawdzonej szkoły językowej w Katowicach? Napisz do nas! Wspólnie dobierzemy kurs dopasowany do Twoich potrzeb.
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Prześlij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Nasi klienci:

loga klientów
}}

Pn-Pt: 8:00 – 17:00

Kursy językowe dla firm – Katowice

Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalny kurs językowy dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

Angielski dla firm Katowice

Nauka języka angielskiego dla firm to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Państwa firma może przełamać barierę językową i z powodzeniem odkrywać nowe rynki dzięki naszym specjalistycznym kursom English for Business. Nasz zespół ekspertów stosuje unikalne, zindywidualizowane podejście, które skupia się na rzeczywistych materiałach, aby w pełni odpowiadały celom i oczekiwaniom klienta (firmy), ale też były dopasowane do indywidualnych potrzeb pracowników. Ponadto mamy dostęp do szerokiej gamy treści, dzięki czemu możemy tworzyć rozwiązania dostosowane do potrzeb, niezależnie od tego, jak duża lub mała jest klasa! Dzięki temu będą Państwo mogli swobodnie porozumiewać się w języku angielskim. W ramach kursów angielski dla firm prowadzimy szkolenia językowe z języka ogólnego (codziennego), biznesowego języka angielskiego (business English) oraz wariantu specjalistycznego (język angielski w obrębie danej dziedziny bądź branży).

szkoła językowa Katowice Nauka języka; oczywiście język angielski, kurs angielskiego, indywidualne podejście, szkoły językowe, język niemiecki, prowadzimy zajęcia, posiada doświadczenie
szkoła językowa Katowice angielski dla firm; język angielski, nauka języków, wypełnij poniższy formularz, naszej szkole, lektorzy to, branży it, zakładkę kontakt

Nauka języka angielskiego Katowice

Na dzisiejszym rynku pracy biegła znajomość języka angielskiego nie jest już atutem, lecz koniecznością. W związku z tym osoby, które chcą rozwijać swoją karierę i być bardziej atrakcyjnymi kandydatami na rynku pracy – nawet jeżeli znają już różne aspekty języka angielskiego z wcześniejszej nauki lub doświadczenia zawodowego – powinny aktywnie poszukiwać sposobów na podniesienie swoich kwalifikacji, korzystając z intensywnych kursów języka angielskiego lub indywidualnych, które umożliwiają dostosowanie się do potrzeb kursanta poprzez testy mierzące poziom jego umiejętności. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo poprawić swoją pozycję w obecnej pracy, czy też szukają nowej, warto podszkolić swoją znajomość języka angielskiego!

Nauka języka niemieckiego Katowice

Nauka języka niemieckiego może otworzyć przed Państwa pracownikami nowe możliwości, a inwestycja opłaca się w stu procentach. Firmy zdają sobie z tego sprawę i inwestują w kursy językowe, aby przyciągnąć ambitnych profesjonalistów, którzy chcą mieć przewagę w staraniach o awans lub karierę. Wysokiej jakości kurs języka niemieckiego to coś więcej niż tylko znajomość języka obcego – podnosi morale poprzez okazanie uznania ze strony pracodawcy, zwiększa produktywność poprzez lepszą komunikację z międzynarodowymi kolegami/klientami, a także zapewnia nieocenione korzyści w zakresie rozwoju osobistego! Zachęcamy do zainwestowania w przyszły sukces Państwa zespołu.

Sprawdź naszą ofertę:

Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

Biznes w Katowicach

Katowice to obecnie jeden z największych ośrodków gospodarczych w Polsce. Miasto jest wciąż przebudowywane i rewitalizowane. Na jego terenie działa Katowicka Specjalna Stefa Ekonomiczna oraz kilka parków przemysłowych i technologicznych, m.in. Euro-Centrum Park Przemysłowy (kompleks biurowo-usługowy) czy Górnośląski Park Przemysłowy (na terenach dawnej Huty Silesia; głównie powierzchnie produkcyjno-magazynowe). W gospodarce miasta nadal ważną rolę odgrywa przemysł ciężki, reprezentowany obecnie przez 2 kopalnie węgla kamiennego, połączone w spółkę Katowicki Holding Węglowy, i 4 huty, rozwijają się także sektor usług i rynek mieszkaniowy. Przedsiębiorstwa, które już zainwestowały w Katowicach, to: UPC, Deloitte, Unilever czy Fujitsu Technology Solutions.

Atrakcje w Katowicach

Osoby zainteresowane historią powinny odwiedzić Nikiszowiec – starą dzielnicę miasta z zabudową w czerwonej cegle, wybudowaną niegdyś dla górników pobliskiej kopalni i ich rodzin. Istotnym punktem na mapie Katowic jest Dolina Trzech Stawów, park i kompleks rekreacyjno-sportowy, w którego skład wchodzą boiska, tereny do biegania, pole namiotowe z foodtruckami oraz miejsca koncertowe. To w tym mieście znajduje się również drugi największy park miejski w Europie, czyli Park Śląski, większy nawet od nowojorskiego Central Parku. Na jego terenie znajdują się m.in. wyciąg kolei gondolowej i zoo.

Muzea i instytucje kulturalne w Katowicach

Według danych z 2012 roku w Katowicach funkcjonuje 9 instytucji kultury wpisanych do rejestru Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w tym Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia. Będąc w mieście, warto odwiedzić Muzeum Śląskie z interaktywną wystawą i realistycznymi rekonstrukcjami, które pozwalają lepiej poznać historię tego regionu. Ważnymi punktami na mapie Katowic są oczywiście Spodek, najbardziej charakterystyczny obiekt sportowo-widowiskowy w Polsce, i Pomnik Powstańców Śląskich, największy pomnik w kraju. Inne instytucje kulturalne miasta to m.in. Biblioteka Śląska, Filharmonia Śląska i Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego. W Katowicach odbywają się również cykliczne festiwale muzyczne, m.in. Śląski Festiwal Jazzowy i Rawa Blues Festival.

Źródło: https://www.bialystok.pl/

chatsimple