Szkoła językowa Koszalin

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Koszalin

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Koszalinie

  Położony w północno-wschodniej części województwa zachodniopomorskiego Koszalin to ważny ośrodek kulturalny i gospodarczy. W mieście działa wiele instytucji wspierających biznes, m.in. Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego, Fundacja Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości czy Koszaliński Inkubator Przedsiębiorczości, a także podstrefa „Koszalin” Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która oferuje atrakcyjne tereny inwestycyjne blisko drogowych szlaków komunikacyjnych i portów morskich w Darłowie i Kołobrzegu. Te wszystkie udogodnienia zachęciły do założenia swoich oddziałów w mieście ponad 18 150 inwestorów, zarówno polskich, jak i zagranicznych, takich jak Royal Greenland Seafood, Jeronimo Martins, Espersen Polska, Elfa Manufacturing Poland czy Rotho.

  Atrakcje w Koszalinie

  W Koszalinie dominują zabytki gotyckie, m.in. fragmenty średniowiecznych murów obronnych, kaplica św. Gertrudy, kamienice gotyckie (w tym „Dom kata”) czy kościół zamkowy z przełomu XIII i XIV w. (przerobiony później na cerkiew prawosławną). Do budowli tych prowadzi Europejski Szlak Gotyku Ceglanego. Będąc w Koszalinie, warto również odwiedzić jeden ze skwerów i parków, zwłaszcza zabytkowy Park im. Książąt Pomorskich, odwiedzić stary poniemiecki cmentarz, przez który biegnie Aleja Dębów, a także wybrać się na przejażdżkę kolejką wąskotorową lub wyprawę na Górę Chełmską, jedną ze świętych gór Pomorza, gdzie znajdują się sanktuarium Matki Boskiej Trzykroć Przedziwnej i zabytkowa wieża widokowa, z której rozpościera się widok na miasto i jego okolice.

  Muzea i instytucje kulturalne w Koszalinie

  Warte odwiedzenia muzea w tym mieście to Muzeum w Koszalinie, którego częścią jest Skansen Kultury Jamneńskiej, Muzeum Wody i Muzeum Włodzimierza Wysokiego. Miłośnicy teatru i muzyki powinni odwiedzić Filharmonię Koszalińską im. Stanisława Moniuszki oraz Bałtycki Teatr Dramatyczny. W mieście odbywają się liczne festiwale i wydarzenia kulturalne, m.in. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”, Festiwal Kabaretowy czy Festiwal Rockowy „Generacja”.

  Źródło: http://www.koszalin.pl/