Szkoła językowa Lublin

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Lublin

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Lublinie

  W czasie PRL w Lublinie działała Fabryka Samochodów Ciężarowych, produkująca pojazdy FSC Żuk i FSC Lublin, którą w latach 90. kupiło koreańskie Daewoo. Obecnie w tym miejscu działa fabryka firmy Ursus S.A., wytwarzająca ciągniki, a także chińskie pick-upy marki ZX Grand Tiger, jako pierwsza w Polsce i jedna z pierwszych w Europie homologacja na samochód pochodzący z Chin. W latach 70. w Lublinie stworzono pierwszy w Polsce kabel światłowodowy, a w 1983 roku utworzono tutaj pierwszą fabrykę tych produktów. W latach 90. lubelskie przedsiębiorstwa zaczęły mieć problemy – likwidacji uległa wtedy m.in. Odlewnia Ursus – ale po 2000 roku rozpoczęła się ich odbudowa. Obecnie w mieście swoje siedziby mają m.in. producent drzwi Pol-Skone i fabryka maszyn rolniczych Sipma. Działa tu także Lubelski Park Naukowo-Technologiczny, miejsce spotkań biznesu i nauki.

  Atrakcje w Lublinie

  W obrębie urokliwego Starego Miasta Lublina mieszczą się kolorowe kamienice z różnymi malunkami – m.in. wizerunkiem Jana Kochanowskiego, zmarłego w tym mieście. Zabytki, które warto odwiedzić, to lubelska archikatedra, jeden z pierwszych barokowych obiektów wybudowanych w Polsce, mający bogato zdobione ściany i sufity, a także przedwojenna Latarnia Pamięci, upamiętniająca dawnych mieszkańców miasta.

  Muzea i instytucje kulturalne w Lublinie

  Podczas pobytu w Lublinie warto odwiedzić Muzeum Wsi Lubelskiej, Muzeum Historii Miasta Lublina, Muzeum Literackie im. Józefa Czechowicza oraz Państwowe Muzeum na Majdanku, gdzie znajdował się nazistowski obóz koncentracyjny KL Lublin. Ciekawe instytucje kulturalne Lublina to Teatr Muzyczny, Filharmonia Lubelska im. Henryka Wieniawskiego i Centrum Spotkania Kultur.