Szkoła językowa Lublin

PROFESJONALNE SZKOLENIA J─śZYKOWE DLA PRACOWNIK├ôW TWOJEJ FIRMY
Szukasz sprawdzonej szkoły językowej w Lublinie? Napisz do nas! Wspólnie dobierzemy kurs dopasowany do Twoich potrzeb.
1
Aby wype┼éni─ç ten formularz, w┼é─ůcz obs┼éug─Ö JavaScript w przegl─ůdarce.

Klikaj─ůc ÔÇ×Prze┼ŤlijÔÇŁ akceptujesz zasady ochrony prywatno┼Ťci Skrivanek sp. z o.o.

Nasi klienci:

loga klient├│w
}}

Pn-Pt: 8:00 ÔÇô 17:00

Kursy j─Özykowe dla firm ÔÇô Lublin

Oszcz─Ödzaj czas i pieni─ůdze, inwestuj─ůc w profesjonalne kursy j─Özykowe dla pracownik├│w Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia j─Özykowe z zakresu og├│lnego lub z uwzgl─Ödnieniem s┼éownictwa bran┼╝owego oraz najbardziej istotnych umiej─Ötno┼Ťci w ramach m├│wienia, czytania i pisania.

W zale┼╝no┼Ťci od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy do┼Ťwiadczeni lektorzy z naszej szko┼éy j─Özykowej poprowadz─ů dla Ciebie kurs j─Özykowy online lub zaj─Öcia stacjonarne na terenie ca┼éego kraju.

Oferujemy kursy og├│lne i biznesowe oraz audyty j─Özykowe, r├│wnie┼╝ poziomuj─ůce i rekrutacyjne.

Angielski dla firm Lublin

Nauka j─Özyka angielskiego dla firm to idealne rozwi─ůzanie dla Twojej firmy. Pa┼ästwa firma mo┼╝e prze┼éama─ç barier─Ö j─Özykow─ů i z powodzeniem odkrywa─ç nowe rynki dzi─Öki naszym specjalistycznym kursom English for Business. Nasz zesp├│┼é ekspert├│w stosuje unikalne, zindywidualizowane podej┼Ťcie do nauki j─Özyk├│w obcych, kt├│re skupia si─Ö na rzeczywistych materia┼éach, aby w pe┼éni odpowiada┼éy celom i oczekiwaniom klienta (firmy), ale te┼╝ by┼éy dopasowane do indywidualnych potrzeb pracownik├│w. Ponadto mamy dost─Öp do szerokiej gamy tre┼Ťci, dzi─Öki czemu mo┼╝emy tworzy─ç rozwi─ůzania dostosowane do potrzeb, niezale┼╝nie od tego, jak du┼╝a lub ma┼éa jest klasa! Dzi─Öki temu b─Öd─ů Pa┼ästwo mogli swobodnie porozumiewa─ç si─Ö w j─Özyku angielskim. W ramach kurs├│w angielski dla firm prowadzimy szkolenia j─Özykowe z j─Özyka og├│lnego (codziennego), biznesowego j─Özyka angielskiego (business English) oraz wariantu specjalistycznego (j─Özyk angielski w obr─Öbie danej dziedziny b─ůd┼║ bran┼╝y).

Lublin angielski dla firm; szko┼éa j─Özykowa lublin, szko┼éa j─Özyka angielskiego, szko┼éa j─Özyk├│w obcych, przyjemna atmosfera, profesjonalnie prowadzona szko┼éa, umiej─Ötno┼Ťci j─Özykowe, naszej szkole
Lublin Nauka języka; szkoła językowa lublin, szkoła języka angielskiego, szkoła języków obcych, naszej szkole, certyfikaty językowe, dobrej szkoły językowej

Nauka j─Özyka angielskiego Lublin

Na dzisiejszym rynku pracy bieg┼éa znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego nie jest ju┼╝ atutem, lecz konieczno┼Ťci─ů. W zwi─ůzku z tym osoby, kt├│re chc─ů rozwija─ç swoj─ů karier─Ö i by─ç bardziej atrakcyjnymi kandydatami na rynku pracy ÔÇô nawet je┼╝eli znaj─ů ju┼╝ r├│┼╝ne aspekty j─Özyka angielskiego z wcze┼Ťniejszej nauki lub do┼Ťwiadczenia zawodowego ÔÇô powinny aktywnie poszukiwa─ç sposob├│w na podniesienie swoich kwalifikacji, korzystaj─ůc z intensywnych kurs├│w j─Özyka angielskiego lub indywidualnych, kt├│re umo┼╝liwiaj─ů dostosowanie si─Ö do potrzeb kursanta poprzez testy mierz─ůce poziom jego umiej─Ötno┼Ťci. Niezale┼╝nie od tego, czy chc─ů Pa┼ästwo poprawi─ç swoj─ů pozycj─Ö w obecnej pracy, czy te┼╝ szukaj─ů nowej, warto podszkoli─ç swoj─ů znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego!

Zaj─Öcia prowadzone s─ů przez wykwalifikowanych nauczycieli j─Özyk├│w obcych. Panuje na nich przyjazna atmosfera i stosowane s─ů skuteczne metody nauczania.

Nauka j─Özyka niemieckiego Lublin

Nauka j─Özyka niemieckiego mo┼╝e otworzy─ç przed Pa┼ästwa pracownikami nowe mo┼╝liwo┼Ťci, a inwestycja op┼éaca si─Ö w stu procentach. Firmy zdaj─ů sobie z tego spraw─Ö i inwestuj─ů w kursy j─Özykowe, aby przyci─ůgn─ů─ç ambitnych profesjonalist├│w, kt├│rzy chc─ů mie─ç przewag─Ö w staraniach o awans lub karier─Ö. Wysokiej jako┼Ťci kurs j─Özyka niemieckiego to co┼Ť wi─Öcej ni┼╝ tylko znajomo┼Ť─ç j─Özyka obcego – podnosi morale poprzez okazanie uznania ze strony pracodawcy, zwi─Öksza produktywno┼Ť─ç poprzez lepsz─ů komunikacj─Ö z mi─Ödzynarodowymi kolegami/klientami, a tak┼╝e zapewnia nieocenione korzy┼Ťci w zakresie rozwoju osobistego!┬á┬á Zach─Öcamy do zainwestowania w przysz┼éy sukces Pa┼ästwa zespo┼éu.

Sprawd┼║ nasz─ů ofert─Ö:

Je┼╝eli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj si─Ö z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pe┼éni spersonalizowan─ů ofert─Ö i udzielimy szczeg├│┼éowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zaj─Ö─ç wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narz─Ödzi wspomagaj─ůcych skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywaj─ů si─Ö zdalnie, wed┼éug ustalonego harmonogramu, dzi─Öki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystuj─ů czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiej─Ötno┼Ťci.

Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotka┼ä w okre┼Ťlonym miejscu i czasie. Spotkania mog─ů si─Ö odbywa─ç w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzi─Öki czemu pracownicy zaoszcz─Ödz─ů czas, kt├│ry musieliby przeznaczy─ç na dojazd na zaj─Öcia organizowane poza miejscem pracy.

Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dost─Öpnej przez ca┼é─ů dob─Ö platformie, kt├│ra umo┼╝liwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezb─Ödnych umiej─Ötno┼Ťci j─Özykowych, we w┼éasnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

Specjalizujemy si─Ö w organizacji profesjonalnych szkole┼ä z angielskiego dla firm z r├│┼╝nych bran┼╝. Wsp├│┼épracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, kt├│rzy s─ů fachowcami z zakresu nauczania os├│b doros┼éych.

Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i mo┼╝liwo┼Ť─ç zdobycia rzetelnej wiedzy j─Özykowej oraz kluczowych sprawno┼Ťci pod okiem do┼Ťwiadczonego specjalisty z zakresu j─Özyka angielskiego, przy za┼éo┼╝eniu, ┼╝e j─Özykiem t┼éumaczenia zagadnie┼ä mo┼╝e nadal pozostawa─ç j─Özyk ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi si─Ö w Twojej firmie dla pracownik├│w, kt├│rzy potrzebuj─ů wsparcia w j─Özyku polskim.

Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i prze┼éamywania barier w skutecznym wypowiadaniu si─Ö w j─Özyku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracownik├│w Twojej firmy, kt├│rzy pos┼éuguj─ů si─Ö angielskim w stopniu umo┼╝liwiaj─ůcym swobodne porozumiewanie si─Ö i kt├│rzy stawiaj─ů na efektywn─ů komunikacj─Ö w ┼Ťrodowisku biznesowym.

Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane kursy języków obcych.

Biznes w Lublinie

W czasie PRL w Lublinie dzia┼éa┼éa Fabryka Samochod├│w Ci─Ö┼╝arowych, produkuj─ůca pojazdy FSC ┼╗uk i FSC Lublin, kt├│r─ů w latach 90. kupi┼éo korea┼äskie Daewoo. Obecnie w tym miejscu dzia┼éa fabryka firmy Ursus S.A., wytwarzaj─ůca ci─ůgniki, a tak┼╝e chi┼äskie pick-upy marki ZX Grand Tiger, jako pierwsza w Polsce i jedna z pierwszych w Europie homologacja na samoch├│d pochodz─ůcy z Chin. W latach 70. w Lublinie stworzono pierwszy w Polsce kabel ┼Ťwiat┼éowodowy, a w 1983 roku utworzono tutaj pierwsz─ů fabryk─Ö tych produkt├│w. W latach 90. lubelskie przedsi─Öbiorstwa zacz─Ö┼éy mie─ç problemy ÔÇô likwidacji uleg┼éa wtedy m.in. Odlewnia Ursus ÔÇô ale po 2000 roku rozpocz─Ö┼éa si─Ö ich odbudowa. Obecnie w mie┼Ťcie swoje siedziby maj─ů m.in. producent drzwi Pol-Skone i fabryka maszyn rolniczych Sipma. Dzia┼éa tu tak┼╝e Lubelski Park Naukowo-Technologiczny, miejsce spotka┼ä biznesu i nauki.

Atrakcje w Lublinie

W obr─Öbie urokliwego Starego Miasta Lublina mieszcz─ů si─Ö kolorowe kamienice z r├│┼╝nymi malunkami ÔÇô m.in. wizerunkiem Jana Kochanowskiego, zmar┼éego w tym mie┼Ťcie. Zabytki, kt├│re warto odwiedzi─ç, to lubelska archikatedra, jeden z pierwszych barokowych obiekt├│w wybudowanych w Polsce, maj─ůcy bogato zdobione ┼Ťciany i sufity, a tak┼╝e przedwojenna Latarnia Pami─Öci, upami─Ötniaj─ůca dawnych mieszka┼äc├│w miasta.

Muzea i instytucje kulturalne w Lublinie

Podczas pobytu w Lublinie warto odwiedzić Muzeum Wsi Lubelskiej, Muzeum Historii Miasta Lublina, Muzeum Literackie im. Józefa Czechowicza oraz Państwowe Muzeum na Majdanku, gdzie znajdował się nazistowski obóz koncentracyjny KL Lublin. Ciekawe instytucje kulturalne Lublina to Teatr Muzyczny, Filharmonia Lubelska im. Henryka Wieniawskiego i Centrum Spotkania Kultur.

chatsimple