Szkoła językowa Ruda Śląska

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Ruda Śląska

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Rudzie Śląskiej

  Położona w samym środku Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego Ruda Śląska przez lata opierała swoją gospodarkę na przemyśle górniczym i wciąż pozostaje największym miastem górniczym w Unii Europejskiej. Zlokalizowana tu kopalnia Halemba należy do największych w kraju. Jednocześnie zaczynają się tutaj rozwijać takie branże jak: automatyka przemysłowa, obróbka metali i przemysł poligraficzny. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze, niewielkiej odległości od ważnych szlaków komunikacyjnych i ogromnemu rynkowi zbytu aglomeracji górnośląskiej Ruda Śląska przyciąga coraz więcej nowych inwestorów.

  Atrakcje w Rudzie Śląskiej

  Ruda Śląska to wiele dzielnic, do 1950 roku stanowiących odrębne miejscowości. Można tu zobaczyć interesujące przykłady kolonii robotniczych, m.in. osiedle Kaufhaus (wybudowane w 1880 r. dla pracowników Huty Pokój), kolonię robotniczą Ficinus (znajdująca się na Szlaku Zabytków Techniki) czy kolonię robotniczą Karol Emanuel. Inne poprzemysłowe zabytki Rudy Śląskiej to m.in. dworzec Ruda Chebzie, wielki piec Huty Pokój czy szyb Andrzej. W mieście można zobaczyć również zabytkowe kościoły, w tym sanktuarium Matki Bożej z Lourdes, kościół św. Marii Magdaleny i neogotycki kościół Trójcy Przenajświętszej, a także polskie schrony bojowe Obszaru Warownego „Śląsk” z czasów II wojny światowej.

  Muzea i instytucje kulturalne w Rudzie Śląskiej

  W Muzeum Miejskim można zobaczyć zbiory dotyczące historii miasta i okolicznych miejscowości (w tym eksponaty związane z powstaniami śląskimi) oraz regionalnych tradycji. Z kolei mieszczące się w popegeerowskich zabudowaniach Muzeum PRL-u prezentuje liczne archiwalia, kolekcję plakatów socrealistycznych, pojazdów oraz pomników.

  Źródło: https://rudaslaska.com.pl