Szkoła językowa Rybnik

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Rybnik

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Rybniku

  Śląskie miasto Rybnik zajmuje czołowe miejsca w ogólnopolskich i międzynarodowych rankingach atrakcyjności inwestycyjnej. W mieście wciąż działają elektrownia i kopalnie węgla kamiennego (Jankowice i Chwałowice), a jednocześnie rozwijają się nowe gałęzie przemysłu. Firmy, które mają swoje siedziby w Rybniku, to m.in. przedstawiciele branż IT (Gravitec, ALAN Systems), przemysłu motoryzacyjnego (Tenneco, Inc.) i elektronicznego (Solar Polska).

  Atrakcje w Rybniku

  Licznym parkom i zieleńcom Rybnik zawdzięcza tytuł najbardziej zielonego miasta w Polsce, w okresie międzywojennym nazywanego miastem kwiatów i ogrodów. Do tych obiektów zaliczają się park tematyczny nad Nacyną oraz park miejski Kozie Góry (nazywany przez mieszkańców Hazynhajdą, czyli łąką Haasego – inicjatora stworzenia tego miejsca), najstarszy tego typu obiekt w mieście. W Rybniku nie brak również dawnych kamienic i innych zabytków, takich jak bazylika św. Antoniego, średniowieczny zamek książęcy (wiele razy przebudowywany), rynek, zabytkowa kopalnia Ignacy oraz dawna wieża ciśnień, na której obecnie znajduje się punkt widokowy. Rybnik to świetne miejsce dla osób lubiących spędzać czas aktywnie. Mogą one przemierzać wielokilometrowe szlaki piesze prowadzące przez najpiękniejsze tereny miejskie i pozamiejskie (m.in. okolice Zalewu Rybnickiego), a także szlaki rowerowe, które w sumie mają ponad 100 km.

  Muzea i instytucje kulturalne w Rybniku

  Ulokowane w ratuszu Muzeum w Rybniku prezentuje zbiory dotyczące dziejów i kultury miasta oraz całego regionu. Eksponaty związane z historią i kulturą górnictwa można z kolei oglądać w zabytkowej kopalni Ignacy-Hoym. W mieście działa również Teatr Ziemi Rybnickiej, a wiele koncertów polskich i zagranicznych gwiazd odbywa się na Stadionie Miejskim.

  Źródło: https://old.rybnik.eu