Szkoła językowa Słupsk

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Słupsk

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Słupsku

  Położony na Pomorzu Środkowym Słupsk stanowi istotny ośrodek usługowo-przemysłowy, naukowy, kulturalny i turystyczny. To dynamiczne miasto stara się przyciągać inwestorów zwłaszcza z branż nowych technologii i nowoczesnego przemysłu. Sprzyjają temu istniejące w tym mieście Słupski Inkubator Technologiczny (gdzie zainstalowana jest jedna z największych dachowych instalacji fotowoltaicznych w Polsce), Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa i Słupskie Stowarzyszenie Innowacji Gospodarczych i Przedsiębiorczości.

  Atrakcje w Słupsku

  Słupsk jest miastem z długą i bogatą historią. Zlokalizowana niedaleko Pojezierza Kaszubskiego i Morza Bałtyckiego dawna stolica księstwa słupskiego książęcego rodu Gryfitów od XIV wieku była jednym z miast hanzeatyckich z portem w Ustce. Ciekawe zabytki miasta to m.in. Młyn Zamkowy (jeden z najstarszych obiektów budownictwa przemysłowego w kraju), Zamek Książąt Pomorskich (zbudowany na początku XVI wieku), Baszta Czarownic (przetrzymywano tam kobiety posądzone o czary), średniowieczne bramy miejskie – Brama Nowa i Brama Młyńska, najstarsza drewniana winda w Europie czy kościoły znajdujące się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego: kościół św. Ottona, kościół Najświętszej Maryi Panny i kościół św. Jacka. Podczas wizyty w Słupsku warto również wybrać się do parku krajobrazowego Dolina Słupi, parku im. Jerzego Waldorffa (honorowego obywatela miasta i propagatora odbywającego się tutaj Festiwalu Pianistyki Polskiej), na spacer Szlakiem Elektrowni Wodnych i do Doliny Charlotty czy do „Krainy w kratę” (w Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie).

  Muzea i instytucje kulturalne w Słupsku

  W Słupsku znajduje się Muzeum Pomorza Środkowego, ulokowane w renesansowym Zamku Książąt Pomorskich. Prezentuje ono m.in. największą na świecie kolekcję prac Stanisława Ignacego Witkiewicza, zbiory sztuki współczesnej, a także eksponaty związane z historią regionu i książęcym rodem Gryfitów. Do oddziałów muzeum należą Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w pobliskim Swołowie, które prezentuje życie i folklor dawnej wsi pomorskiej, oraz Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach, przedstawiające kulturę i tradycję Słowińców – jednej z ostatnich grup rdzennej ludności kaszubskiej. Ciekawe instytucje Słupska to także Polska Filharmonia Sinfonia Baltica, gdzie co roku jest organizowany Festiwal Pianistyki Polskiej, i Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej.

  Źródło: http://www.slupsk.pl/