Szkoła językowa Słupsk

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Szukasz sprawdzonej szkoły językowej w Słupsku? Napisz do nas! Wspólnie dobierzemy kurs dopasowany do Twoich potrzeb.
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Prześlij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Nasi klienci:

loga klientów
}}

Pn-Pt: 8:00 – 17:00

Kursy językowe dla firm – Słupsk

Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

Angielski dla firm Słupsk

Nauka języka angielskiego dla firm to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Państwa firma może przełamać barierę językową i z powodzeniem odkrywać nowe rynki dzięki naszym specjalistycznym kursom English for Business. Nasz zespół ekspertów stosuje unikalne, zindywidualizowane podejście, które skupia się na rzeczywistych materiałach, aby w pełni odpowiadały celom i oczekiwaniom klienta (firmy), ale też były dopasowane do indywidualnych potrzeb pracowników. Ponadto mamy dostęp do szerokiej gamy treści, dzięki czemu możemy tworzyć rozwiązania dostosowane do potrzeb, niezależnie od tego, jak duża lub mała jest klasa! Dzięki temu będą Państwo mogli swobodnie porozumiewać się w języku angielskim. W ramach kursów angielski dla firm prowadzimy szkolenia językowe z języka ogólnego (codziennego), biznesowego języka angielskiego (business English) oraz wariantu specjalistycznego (język angielski w obrębie danej dziedziny bądź branży).

Słupsk Nauka języka
Słupsk angielski dla firm

Nauka języka angielskiego Słupsk

Na dzisiejszym rynku pracy biegła znajomość języka angielskiego nie jest już atutem, lecz koniecznością. W związku z tym osoby, które chcą rozwijać swoją karierę i być bardziej atrakcyjnymi kandydatami na rynku pracy – nawet jeżeli znają już różne aspekty języka angielskiego z wcześniejszej nauki lub doświadczenia zawodowego – powinny aktywnie poszukiwać sposobów na podniesienie swoich kwalifikacji, korzystając z intensywnych kursów języka angielskiego lub indywidualnych, które umożliwiają dostosowanie się do potrzeb kursanta poprzez testy mierzące poziom jego umiejętności. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo poprawić swoją pozycję w obecnej pracy, czy też szukają nowej, warto podszkolić swoją znajomość języka angielskiego!

Nauka języka niemieckiego Słupsk

Nauka języka niemieckiego może otworzyć przed Państwa pracownikami nowe możliwości, a inwestycja opłaca się w stu procentach. Firmy zdają sobie z tego sprawę i inwestują w kursy językowe, aby przyciągnąć ambitnych profesjonalistów, którzy chcą mieć przewagę w staraniach o awans lub karierę. Wysokiej jakości kurs języka niemieckiego to coś więcej niż tylko znajomość języka obcego – podnosi morale poprzez okazanie uznania ze strony pracodawcy, zwiększa produktywność poprzez lepszą komunikację z międzynarodowymi kolegami/klientami, a także zapewnia nieocenione korzyści w zakresie rozwoju osobistego!   Zachęcamy do zainwestowania w przyszły sukces Państwa zespołu.

Sprawdź naszą ofertę:

Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

Biznes w Słupsku

Położony na Pomorzu Środkowym Słupsk stanowi istotny ośrodek usługowo-przemysłowy, naukowy, kulturalny i turystyczny. To dynamiczne miasto stara się przyciągać inwestorów zwłaszcza z branż nowych technologii i nowoczesnego przemysłu. Sprzyjają temu istniejące w tym mieście Słupski Inkubator Technologiczny (gdzie zainstalowana jest jedna z największych dachowych instalacji fotowoltaicznych w Polsce), Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa i Słupskie Stowarzyszenie Innowacji Gospodarczych i Przedsiębiorczości.

Atrakcje w Słupsku

Słupsk jest miastem z długą i bogatą historią. Zlokalizowana niedaleko Pojezierza Kaszubskiego i Morza Bałtyckiego dawna stolica księstwa słupskiego książęcego rodu Gryfitów od XIV wieku była jednym z miast hanzeatyckich z portem w Ustce. Ciekawe zabytki miasta to m.in. Młyn Zamkowy (jeden z najstarszych obiektów budownictwa przemysłowego w kraju), Zamek Książąt Pomorskich (zbudowany na początku XVI wieku), Baszta Czarownic (przetrzymywano tam kobiety posądzone o czary), średniowieczne bramy miejskie – Brama Nowa i Brama Młyńska, najstarsza drewniana winda w Europie czy kościoły znajdujące się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego: kościół św. Ottona, kościół Najświętszej Maryi Panny i kościół św. Jacka. Podczas wizyty w Słupsku warto również wybrać się do parku krajobrazowego Dolina Słupi, parku im. Jerzego Waldorffa (honorowego obywatela miasta i propagatora odbywającego się tutaj Festiwalu Pianistyki Polskiej), na spacer Szlakiem Elektrowni Wodnych i do Doliny Charlotty czy do „Krainy w kratę” (w Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie).

Muzea i instytucje kulturalne w Słupsku

W Słupsku znajduje się Muzeum Pomorza Środkowego, ulokowane w renesansowym Zamku Książąt Pomorskich. Prezentuje ono m.in. największą na świecie kolekcję prac Stanisława Ignacego Witkiewicza, zbiory sztuki współczesnej, a także eksponaty związane z historią regionu i książęcym rodem Gryfitów. Do oddziałów muzeum należą Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w pobliskim Swołowie, które prezentuje życie i folklor dawnej wsi pomorskiej, oraz Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach, przedstawiające kulturę i tradycję Słowińców – jednej z ostatnich grup rdzennej ludności kaszubskiej. Ciekawe instytucje Słupska to także Polska Filharmonia Sinfonia Baltica, gdzie co roku jest organizowany Festiwal Pianistyki Polskiej, i Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej.

Źródło: http://www.slupsk.pl/

chatsimple