Szkoła językowa Toruń

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Toruń

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Toruniu

  Toruń – jedna z dwóch stolic województwa kujawsko-pomorskiego – to ważne centrum turystyczne, kulturalne i naukowe. Dzięki licznym inwestycjom miasto stanowi też dynamicznie rozwijający się ośrodek gospodarczy. Co roku trafia do czołówki rankingu „Forbesa” Miasta atrakcyjne dla biznesu. Sektory przemysłu, które rozwijają się tutaj najszybciej, to branże: metalowa, chemiczna, farmaceutyczna, spożywcza, kosmetyczna, budownicza, elektrotechniczna oraz sektor usług wspólnych. Od 2008 r. w Toruniu odbywa się jedno z największych wydarzeń gospodarczych, jakie mają miejsce w Polsce – Welconomy Forum in Toruń.

  Atrakcje w Toruniu

  Już w latach 90. XX wieku Toruń został umieszczony na liście pomników historii Rzeczypospolitej Polskiej. Toruńska starówka z gotyckimi zabytkami jest wpisana na Listę światowego dziedzictwa UNESCO. W muzeach i kościołach turyści mogą obejrzeć średniowieczne witraże, złotnictwo czy malarstwo, w toruńskim planetarium – niezwykłe seanse astronomiczne, a w dziewiętnastowiecznej Twierdzy Toruń – historyczne budowle obronne. Będąc w mieście, warto również poszukać śladów związanych z Mikołajem Kopernikiem, skosztować słynnych pierników i obejrzeć malowniczą nadwiślańską panoramę. Warto wiedzieć, że w Toruniu odbywają się liczne festiwale – m.in. Toruń Short Film Festival, Międzynarodowy Festiwal Światła, Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej czy Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy.

  Muzea i instytucje kulturalne w Toruniu

  Najważniejsze toruńskie muzea to: Dom Kopernika, muzeum w Ratuszu Staromiejskim, Twierdza Toruń, Muzeum Historii Torunia w Domu Eskenów i Muzeum Diecezjalne. W mieście istnieją również dwa muzea poświęcone związanemu z miastem wypiekowi – Muzeum Toruńskiego Piernika i Żywe Muzeum Piernika. W tym drugim można własnoręcznie przygotować i upiec te ciasteczka. Inne ciekawe instytucje w mieście to Muzeum Dalekiego Wschodu w Kamienicy pod Gwiazdą, interaktywne Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy (umieszczone na sześciu piętrach zabytkowych dziewiętnastowiecznych młynów) i Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika.

  Źródło: http://www.innowacje.kujawsko-pomorskie.pl; http://www.torun.pl/pl/