Szkoła językowa Tychy

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Tychy

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Tychach

  Tychy to niezwykle atrakcyjna gospodarczo część Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i jeden z centralnych ośrodków aglomeracji górnośląskiej. Jako miast o długich tradycjach przemysłowych Tychy od wielu lat przyciągają inwestorów, takich jak Isuzu Motors Poland Tychy (koncern wytwarzający silniki wysokoprężne), Nexteer Automotive (producent układów kierowniczych), Fiat (Grupa FCA; jej tyska fabryka to jeden z najważniejszych zakładów tej firmy na świecie) czy Lear. Atrakcyjne są dla nich takie kwestie jak położenie miasta na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych, rozwinięta infrastruktura, zorganizowane otoczenie biznesu, prężnie działająca Tyska Podstrefa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz profesjonalna kadra. W mieście są obecne również takie branże jak przemysł spożywczy, budownictwo czy przemysł chemiczny.

  Atrakcje w Tychach

  W Tychach mieszczą się dwa zabytkowe browary: jeden z najstarszych polskich obiektów tego typu, czyli Tyskie Browary Książęce, działające od XVII w., i dziewiętnastowieczny Browar Obywatelski, znajdujący się na Szlaku Zabytków Techniki województwa śląskiego. Warte odwiedzenia miejsca to również kościół św. Marii Magdaleny, Zameczek Myśliwski w Promnicach i młyn miejski. Inną perspektywę zwiedzania zapewnia szlak „Od socrealizmu do postmodernizmu, czyli unikatowe Nowe Tychy”, ukazujący osiedla budowane od lat 50. XX wieku i style architektoniczne PRL-u. W mieście są liczne parki i place, a także stawy, na skraju miasta zaś Jezioro Paprocańskie, przy którym znajduje się niezwykły wodny plac zabaw, a także ścieżki rowerowe i ośrodek sportów wodnych.

  Muzea i instytucje kulturalne w Tychach

  W Tyskim Browarium, czyli muzeum piwowarstwa, można zobaczyć proces warzenia i spróbować świeżo wyprodukowanego piwa, a także zwiedzić zabytkowe wnętrza. Nieopodal znajduje się Muzeum Miejskie, ukazujące m.in. eksponaty związane z Tychami z czasów PRL-u.

  Źródło: http://umtychy.pl