Szkoła językowa Wałbrzych

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Wałbrzych

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes w Wałbrzychu

  Dawniej Wałbrzych był jednym z ważniejszych ośrodków górnictwa w Zagłębiu Dolnośląskim, a obecnie swoją siedzibę ma tutaj Porcelana Krzysztof – jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie fabryk porcelany. Na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej swoje oddziały mają firmy z sektorów motoryzacyjnego, budowlanego, spożywczego, włókienniczego i elektronicznego.

  Atrakcje w Wałbrzychu

  W Wałbrzychu, którego historia sięga czasów średniowiecznych, można zobaczyć liczne zabytki. Należą do nich Zamek Książ (nazywany niegdyś zamkiem z bajki lub perłą Śląska jeden z największych zamków w Europie), pałac Czettritzów, palmiarnia (nieopodal zamku, pełniąca kiedyś rolę zimowego ogrodu), kolegiata Najświętszej Maryi Panny Bolesnej i Świętych Aniołów Stróżów czy rynek otoczony zabytkowymi kamieniczkami. W mieście działa również słynny ośrodek hodowli koni oraz uznany ośrodek jeździecki Stado Ogierów Książ. Położenie w Górach Wałbrzyskich, nieopodal Gór Sowich i Gór Kamiennych, przyciąga do Wałbrzycha miłośników pieszych i rowerowych wycieczek oraz narciarstwa, dla których przygotowane są szlaki turystyczne, trasy rowerowe oraz wyciągi narciarskie.

  Muzea i instytucje kulturalne w Wałbrzychu

  W Wałbrzychu, na terenie nieczynnej już kopalni Julia, znajduje się Park Wielokulturowy Stara Kopalnia, jedna z największych atrakcji turystyki poprzemysłowej w Polsce, prezentująca zabytkowe urządzenia górnicze i budynki kopalniane. Na terenie kopalni Teresa ma z kolei swoją siedzibę Muzeum Górnictwa i Sportów Motorowych, należące do kierowcy rajdowego Jerzego Mazura, a w zabytkowym Pałacu Albertich mieści się Muzeum Porcelany, zbierające cenne kolekcje porcelany śląskiej i europejskiej.

  Źródło: http://cit.walbrzych.pl/; https://um.walbrzych.pl/pl/