Szkoła językowa Włocławek

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Włocławek

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes we Włocławku

  Położony w południowo-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego Włocławek stanowi ważny ośrodek przemysłowy. W mieście dynamicznie rozwinęły się przemysł chemiczny i energetyczny (m.in. firmy takie jak Orlen czy Anvil), a także branża budowlana, którą reprezentują m.in. Solvay Advanced Silicas, Prefabet Kluczborg czy Budizol, i spożywcza (Bakalland). Do inwestowania we Włocławku zachęcają bogata infrastruktura miasta i okolic, zwłaszcza powstała niedaleko miasta tłocznia gazu, a także Włocławska Strefa Rozwoju Gospodarczego, będąca podstrefą Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

  Atrakcje we Włocławku

  Położony nad Wisłą Włocławek jest historyczną stolicą Kujaw. Jej początki sięgają czasów Bolesława Chrobrego. Większość ważnych zabytków znajduje się na placu Kopernika – w tym ten najstarszy i najcenniejszy, czyli katedra Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Można w niej zobaczyć najstarsze polskie witraże kościelne. Oprócz niej na placu są ulokowane budynki Wyższego Seminarium Duchownego, dawniej szkoły katedralnej, do której chodził Mikołaj Kopernik, gotycki kościół św. Witalisa i pomnik słynnego astronoma. Inne ciekawe miejsca we Włocławku to osiemnastowieczny pałac biskupi (zbudowany na miejscu średniowiecznego zamku), barokowy kościół św. Jana Chrzciciela, Czarny Spichrz (obecnie miejsce licznych wydarzeń kulturalnych), zespół klasztorny ojców Franciszkanów czy mieszczące się w byłym dziewiętnastowiecznym browarze Centrum Kultury Browar B. Miasto pełne jest również terenów zielonych takich jak rezerwat przyrody i zabytkowy park im. H. Sienkiewicza. We Włocławku znajduje się również tzw. morze wrocławskie – największe sztuczne jezioro w Polsce.

  Muzea i instytucje kulturalne we Włocławku

  Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej ma w swoich zbiorach interesujące eksponaty historyczne, bogatą kolekcję fajansu, malarstwo polskie, rzeźby i grafiki pochodzące nawet z XVI wieku. Kulturę i sztukę ludową Kujaw prezentuje Skansen w Kłóbce. Będąc we Włocławku, warto również odwiedzić Muzeum Diecezjalne.

  Źródło: http://www.wloclawek.pl/