Szkoła językowa Wrocław

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Wrocław

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  Biznes we Wrocławiu

  Wrocław to trzecie miasto w Polsce (po Warszawie i Krakowie) pod względem wielkości dochodów. Według danych z 2014 r. mieszka tutaj aż 401 milionerów. W mieście swoje siedziby mają firmy o długiej historii – m.in. powstały w 1952 r. Herbapol Wrocław SA czy Zakłady Metalowe Polar, obecnie część koncernu Whirlpool. Energię elektryczną i grzewczą zapewniają Wrocławowi m.in. Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja i Tauron Polska Energia. W mieście prężnie działają też punkty usługowe, z których największy to Globalne Centrum Biznesowe Hewlett-Packard, i instytucje bankowe, m.in. Santander, Credite Agricole, Bank Zachodni SA i Eurobank.

  Atrakcje we Wrocławiu

  Wrocław najlepiej oglądać, przejeżdżając przez miasto zabytkowymi tramwajami i zabytkowym autobusem Jelcz 043. Podczas spaceru po mieście warto wypatrywać słynnych wrocławskich krasnali, a także zajrzeć do Ogrodu Zoologicznego z Afrykarium, Ogrodu Japońskiego czy aquaparku. Ciekawe miejsca to również Hydropolis – centrum wiedzy o wodzie, Panorama Racławicka, Polinka, Wrocławska Fontanna Multimedialna czy punkt widokowy w Sky Tower.

  Muzea i instytucje kulturalne we Wrocławiu

  W 2016 r. Wrocław otrzymał tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. W mieście swoje siedziby mają liczne teatry, muzea, kina i galerie sztuki, odbywa się tu też wiele festiwali muzycznych – m.in. Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej czy Wratislavia Cantans. Muzeum Narodowe we Wrocławiu gromadzi zbiory malarstwa i rzeźby, zwłaszcza pochodzące ze Śląska. Jeden z jego oddziałów to muzeum sztuki Panorama Racławicka, prezentujące ten słynny obraz. W mieście działa też jedyne w Polsce Muzeum Architektury.