Szkoła językowa Wrocław

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Szukasz sprawdzonej szkoły językowej w Wrocławiu? Napisz do nas! Wspólnie dobierzemy kurs dopasowany do Twoich potrzeb.
1
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Klikając „Prześlij” akceptujesz zasady ochrony prywatności Skrivanek sp. z o.o.

Nasi klienci:

loga klientów
}}

Pn-Pt: 8:00 – 17:00

Kursy językowe dla firm – Wrocław

Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy językowe (np. kursy języka angielskiego albo kursy języka niemieckiego) dla pracowników Twojej firmy. Jako szkoła językowa zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy doświadczeni lektorzy, jakich zatrudnia nasza szkoła językowa, poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne (te kursy odbywają się na terenie całego kraju). Prowadzimy zarówno kursy grupowe, jak i zajęcia indywidualne. Z ich pomocą Twoi pracownicy bardzo szybko podniosą swoje umiejętności językowe.

Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

Angielski dla firm Wrocław

Nauka języka angielskiego dla firm to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Państwa firma może przełamać barierę językową i z powodzeniem odkrywać nowe rynki dzięki naszym specjalistycznym kursom English for Business. Nasz zespół ekspertów stosuje unikalne, zindywidualizowane podejście, które skupia się na rzeczywistych materiałach, aby w pełni odpowiadały celom i oczekiwaniom klienta (firmy), ale też były dopasowane do indywidualnych potrzeb pracowników. Ponadto mamy dostęp do szerokiej gamy treści, dzięki czemu możemy tworzyć rozwiązania dostosowane do potrzeb, niezależnie od tego, jak duża lub mała jest klasa! Dzięki temu będą Państwo mogli swobodnie porozumiewać się w języku angielskim. W ramach kursów angielski dla firm prowadzimy szkolenia językowe z języka ogólnego (codziennego), biznesowego języka angielskiego (business English) oraz wariantu specjalistycznego (język angielski w obrębie danej dziedziny bądź branży).

szkoła językowa Wrocław; kursy angielskiego, język angielski, naukę języka, nauka języków obcych
szkoła językowa Wrocław angielski dla firm; języka hiszpańskiego, międzynarodowych egzaminów językowych, zajęcia indywidualne w naszej szkole

Szkoła językowa – Nauka języka angielskiego Wrocław

Na dzisiejszym rynku pracy biegła znajomość języka angielskiego nie jest już atutem, lecz koniecznością. W związku z tym osoby, które chcą rozwijać swoją karierę i być bardziej atrakcyjnymi kandydatami na rynku pracy – nawet jeżeli znają już różne aspekty języka angielskiego z wcześniejszej nauki lub doświadczenia zawodowego – powinny aktywnie poszukiwać sposobów na podniesienie swoich kwalifikacji, korzystając z intensywnych kursów języka angielskiego (zajęcia grupowe i zajęcia indywidualne), które umożliwiają dostosowanie się do potrzeb kursanta poprzez testy mierzące poziom jego umiejętności. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo poprawić swoją pozycję w obecnej pracy, czy też szukają nowej, warto podszkolić swoją znajomość języka angielskiego!

Nauka języka niemieckiego Wrocław

Nauka języka niemieckiego może otworzyć przed Państwa pracownikami nowe możliwości, a inwestycja opłaca się w stu procentach. Firmy zdają sobie z tego sprawę i inwestują w kursy językowe, aby przyciągnąć ambitnych profesjonalistów, którzy chcą mieć przewagę w staraniach o awans lub karierę. Wysokiej jakości kurs języka niemieckiego to coś więcej niż tylko znajomość języka obcego – podnosi morale poprzez okazanie uznania ze strony pracodawcy, zwiększa produktywność poprzez lepszą komunikację z międzynarodowymi kolegami/klientami, a także zapewnia nieocenione korzyści w zakresie rozwoju osobistego! Zachęcamy do zainwestowania w przyszły sukces Państwa zespołu.

Sprawdź naszą ofertę:

Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

Oferujemy regularne naukę języka w wielu wariantach: kursy dwusemestralne, ale też kursy intensywne; kursy indywidualne oraz kursy grupowe. Taki kurs językowy pomoże Ci podnieść językowe umiejętności na tyle, abyś mógł zrealizować postawione przed sobą zadanie (np. wygłosić prezentację).

Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

Biznes we Wrocławiu

Wrocław to trzecie miasto w Polsce (po Warszawie i Krakowie) pod względem wielkości dochodów. Według danych z 2014 r. mieszka tutaj aż 401 milionerów. W mieście swoje siedziby mają firmy o długiej historii – m.in. powstały w 1952 r. Herbapol Wrocław SA czy Zakłady Metalowe Polar, obecnie część koncernu Whirlpool. Energię elektryczną i grzewczą zapewniają Wrocławowi m.in. Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja i Tauron Polska Energia. W mieście prężnie działają też punkty usługowe, z których największy to Globalne Centrum Biznesowe Hewlett-Packard, i instytucje bankowe, m.in. Santander, Credite Agricole, Bank Zachodni SA i Eurobank.

Atrakcje we Wrocławiu

Wrocław najlepiej oglądać, przejeżdżając przez miasto zabytkowymi tramwajami i zabytkowym autobusem Jelcz 043. Podczas spaceru po mieście warto wypatrywać słynnych wrocławskich krasnali, a także zajrzeć do Ogrodu Zoologicznego z Afrykarium, Ogrodu Japońskiego czy aquaparku. Ciekawe miejsca to również Hydropolis – centrum wiedzy o wodzie, Panorama Racławicka, Polinka, Wrocławska Fontanna Multimedialna czy punkt widokowy w Sky Tower.

Muzea i instytucje kulturalne we Wrocławiu

W 2016 r. Wrocław otrzymał tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. W mieście swoje siedziby mają liczne teatry, muzea, kina i galerie sztuki, odbywa się tu też wiele festiwali muzycznych – m.in. Jazz nad Odrą, Przegląd Piosenki Aktorskiej czy Wratislavia Cantans. Muzeum Narodowe we Wrocławiu gromadzi zbiory malarstwa i rzeźby, zwłaszcza pochodzące ze Śląska. Jeden z jego oddziałów to muzeum sztuki Panorama Racławicka, prezentujące ten słynny obraz. W mieście działa też jedyne w Polsce Muzeum Architektury.

chatsimple