Szkoła językowa Zabrze

PROFESJONALNE SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY
Czekamy na wiadomość
od Ciebie!
1

  Firma / Imię i Nazwisko (wymagane) Numer telefonu Adres email (wymagane) Temat Treść wiadomości Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie polityką prywatności Skrivanek sp. z o.o.

  Nasi klienci:

  loga klientów
  }}

  Pn-Pt: 8:00 – 17:00

  Kursy językowe dla firm – Zabrze

  Oszczędzaj czas i pieniądze, inwestując w profesjonalne kursy z językowe dla pracowników Twojej firmy. Zorganizujemy dla Ciebie specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb szkolenia językowe z zakresu ogólnego lub z uwzględnieniem słownictwa branżowego oraz najbardziej istotnych umiejętności w ramach mówienia, czytania i pisania.

  W zależności od rodzaju struktury organizacyjnej Twojej firmy nasi doświadczeni lektorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia online lub stacjonarne na terenie całego kraju.

  Oferujemy kursy ogólne i biznesowe oraz audyty językowe, również poziomujące i rekrutacyjne.

  Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę i udzielimy szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Kurs online to nauka angielskiego z lektorem lub native speakerem w formie zajęć wirtualnych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi wspomagających skuteczne przyswajanie wiedzy. Spotkania odbywają się zdalnie, według ustalonego harmonogramu, dzięki czemu pracownicy Twojej firmy optymalnie wykorzystują czas przeznaczony na zdobywanie nowych umiejętności.

  Kursy stacjonarne to nauka angielskiego z lektorem polskim lub natywnym w formie tradycyjnych spotkań w określonym miejscu i czasie. Spotkania mogą się odbywać w pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie Twojej firmy, dzięki czemu pracownicy zaoszczędzą czas, który musieliby przeznaczyć na dojazd na zajęcia organizowane poza miejscem pracy.

  Kursy e-learningowe to nauka angielskiego na nowoczesnej, dostępnej przez całą dobę platformie, która umożliwia pracownikom Twojej firmy samodzielne zdobywanie wiedzy i niezbędnych umiejętności językowych, we własnym tempie oraz w ulubionym miejscu i czasie.

  Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń z angielskiego dla firm z różnych branż. Współpracujemy z lektorami polskimi oraz native speakerami, którzy są fachowcami z zakresu nauczania osób dorosłych.

  Nauka angielskiego z lektorem polskim to gwarancja sukcesu i możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy językowej oraz kluczowych sprawności pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu języka angielskiego, przy założeniu, że językiem tłumaczenia zagadnień może nadal pozostawać język ojczysty. Ta opcja najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie dla pracowników, którzy potrzebują wsparcia w języku polskim.

  Nauka angielskiego z lektorem natywnym, czyli native speakerem, to gwarancja doskonalenia komunikacji i przełamywania barier w skutecznym wypowiadaniu się w języku obcym. Jest to optymalny wariant dla takich pracowników Twojej firmy, którzy posługują się angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się i którzy stawiają na efektywną komunikację w środowisku biznesowym.

  Opowiedz nam o potrzebach Twoich pracowników i celach strategicznych Twojej firmy, a my zorganizujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego.

  [Biznes w Zabrzu

  Zabrze stanowi ważny ośrodek metropolii górnośląskiej, dawniej – tak jak cały region – powiązany głównie z górnictwem i hutnictwem. Obecnie miasto przechodzi dynamiczny rozwój, przyciągając coraz więcej przedsiębiorców z różnych branż. Korzystając m.in. z programów unijnych, władze miasta inwestują w infrastrukturę, mieszkalnictwo, rewitalizację terenów poprzemysłowych, projekty służące poprawie jakości powietrza, a także działalność kulturalną i naukową. W mieście rozwijają się turystyka przemysłowa i medycyna – zwłaszcza za sprawą cieszącego się międzynarodową renomą Śląskiego Centrum Chorób Serca i Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii, a także nowszych instytucji – powstającego przy Wydziale Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej Centrum Inżynierskiego Wspomagania Medycyny i Sportu oraz Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia.

  Atrakcje w Zabrzu

  W Zabrzu można oglądać zabytki poprzemysłowe znajdujące się na Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego, wchodzącym w skład Europejskiego Szlaku Dziedzictwa Przemysłowego. Szczególnie ważne obiekty to Skansen Górniczy Królowa Luiza i Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego Guido. Pokazują one pracę górnika 100 lat temu i współcześnie, pozwalają również zjechać windą górniczą ponad 300 m w głąb ziemi i przejechać się górniczą kolejką podziemną, a także zobaczyć pracę maszyny parowej z 1915 r. W podziemnych salach dawnej kopalni mają miejsce różne koncerty i spektakle.

  Muzea i instytucje kulturalne w Zabrzu

  W mieście działa Muzeum Górnictwa Węglowego, w którego skład wchodzą Sztolnia Królowa Luiza i kopalnia Guido. Obiekt przedstawia historię górnictwa i techniki górniczej, gromadzi także bogate zbiory geologiczne. W galerii Muzeum Miejskiego w Zabrzu można zobaczyć ciekawe wystawy plastyczne. Posłuchać pięknej muzyki lub obejrzeć interesującą sztukę można zaś w Domu Muzyki i Tańca, Teatrze Nowym lub Filharmonii Zabrzańskiej.

  Źródło: http://www.um.zabrze.pl