Wywiad z Ecovis System Rewident sp. z o.o.

kursy jęzkowe

W dzisiejszej rozmowie po raz kolejny pragniemy skupić się na najważniejszym aspekcie naszej działalności, jakim jest współpraca z partnerami biznesowymi. Tym razem koncentrujemy się na usługach językowych, jakie Skrivanek świadczył na rzecz Ecovis System Rewident – spółki z sukcesem działającej w branży audytorskiej, księgowej i podatkowej. O to, jak wyglądają nasze relacje, pytamy Panią Prezes Jadwigę Szabat.

-Zacznijmy od tego, czym zajmuje się Państwa firma ? Czym możecie się Państwo pochwalić ? Na czym polega Wasza codzienna obecność na rynku?
-Jesteśmy spółką audytorską w grupie międzynarodowej Ecovis występującej w ponad 50 krajach na świecie. Obok podstawowych usług w zakresie badań sprawozdań finansowych, oferujemy kompleksowe usługi prowadzenia ksiąg, oraz administrację kadrowo-płacową, obsługując przy tym krajowe i zagraniczne spółki giełdowe. Wspieramy naszych klientów w zakresie doradztwa biznesowego i podatkowego, w tym także usług dotyczących cen transferowych.

-Czego szukaliście Państwo u dostawcy usług językowych ? Jakie wymagania musiał on spełnić? Na czym polega specyfika Waszych potrzeb ?
-Jak wspomniałam grupa Ecovis działa w ponad 50 krajach na różnych kontynentach, stąd konieczność korzystania ze wsparcia usług językowych dla sprawnego porozumiewania się i wymiany doświadczeń.

-A jak wyglądała już sama współpraca? Od czego się zaczęło ? Jakie działania udało się zrealizować? Czy są już plany na przyszłość ?
-W ramach pozyskanego dofinansowania z Unii Europejskiej uzyskaliśmy środki na przeszkolenie niemal całej kadry pracowników w sposób stacjonarny jak i z wykorzystaniem najnowszych  technologii internetowych. Nauka była dopasowana do poziomu jak i zapotrzebowania poszczególnych grup pod względem słownictwa koniecznego w codziennej pracy.

-Na koniec chcielibyśmy poprosić o krótkie podsumowanie korzyści płynących z nawiązania współpracy ze szkołą internetową Skrivanek. Czy i dlaczego moglibyście nas Państwo polecić innym firmom?
-Dążąc do spełnienia najwyższych międzynarodowych standardów w świadczeniu usług księgowo-audytorskich, niezbędnym stał się ciągły rozwój umiejętności lingwistycznych naszych pracowników. To właśnie dzięki współpracy z profesjonalną szkołą językową, jaką jest niewątpliwie Skrivanek osiągnęliśmy ten cel. Udało nam się usprawnić nasze kontakty międzynarodowe, uzyskując jednocześnie bogate źródło wymiany zawodowych doświadczeń.

……………………………………………………………………………………………………………………………

Ecovis System Rewident  Sp. z o.o.
Nasza strategia to być odpowiedzialna firmą, nadążającą za zmianami w otoczeniu. Nasz cel to  , dbałość o klientów, aktualizacja  wiedzy pracowników i wspieranie ich rozwoju oraz  ochrona właścicieli.
Przedmiotem naszych usług jest badanie sprawozdań finansowych , prowadzenie ksiąg rachunkowych, consulting i doradztwo podatkowe  oraz administracja kadr i płac,
Rozwiązaniem jest kompleksowa usługa, merytoryczna kadra, wysoka jakość i terminowość wykonywanych prac w ramach obowiązujących regulacji prawnych.

Motto 
Nasza zasadą jest jakość. Drogą do jakości to wiedza, która daje  przewagę   ale  tylko  wtedy  jeśli jest odpowiednio zarządzana i weryfikowana.