Wywiad z Ecovis System Rewident sp. z o.o.

kursy jęzkowe

W dzisiejszej rozmowie po raz kolejny pragniemy skupić się na najważniejszym aspekcie naszej działalności, jakim jest współpraca z partnerami biznesowymi. Tym razem koncentrujemy się na usługach językowych, jakie Skrivanek świadczył na rzecz Ecovis System Rewident – spółki z sukcesem działającej w branży audytorskiej, księgowej i podatkowej. O to, jak wyglądają nasze relacje, pytamy Panią Prezes Jadwigę Szabat.

kursy jęzkowe– Zacznijmy od tego, czym zajmuje się Państwa firma. Czym możecie się Państwo pochwalić? Na czym polega Wasza codzienna obecność na rynku?

– Jesteśmy spółką audytorską w grupie międzynarodowej Ecovis występującej w ponad 50 krajach na świecie. Obok podstawowych usług w zakresie badań sprawozdań finansowych oferujemy kompleksowe usługi prowadzenia ksiąg oraz administracji kadrowo-płacowej, obsługując przy tym krajowe i zagraniczne spółki giełdowe. Wspieramy naszych klientów w zakresie doradztwa biznesowego i podatkowego, w tym także usług dotyczących cen transferowych.

– Czego szukaliście Państwo u dostawcy usług językowych? Jakie wymagania musiał on spełnić? Na czym polega specyfika Waszych potrzeb?

– Jak wspomniałam, grupa Ecovis działa w ponad 50 krajach na różnych kontynentach, stąd konieczność korzystania ze wsparcia usług językowych dla sprawnego porozumiewania się i wymiany doświadczeń.

– A jak wyglądała już sama współpraca? Od czego się zaczęło? Jakie działania udało się zrealizować? Czy są już plany na przyszłość?

– W ramach pozyskanego dofinansowania z Unii Europejskiej uzyskaliśmy środki na przeszkolenie niemal całej kadry pracowników w sposób stacjonarny, jak i z wykorzystaniem najnowszych technologii internetowych. Nauka była dopasowana do poziomu, a także zapotrzebowania poszczególnych grup pod względem słownictwa koniecznego w codziennej pracy.

– Na koniec chcielibyśmy poprosić o krótkie podsumowanie korzyści płynących z nawiązania współpracy ze szkołą internetową Skrivanek. Czy i dlaczego moglibyście nas Państwo polecić innym firmom?

– W związku z dążeniem do spełnienia najwyższych międzynarodowych standardów w świadczeniu usług księgowo-audytorskich niezbędny stał się ciągły rozwój umiejętności lingwistycznych naszych pracowników. To właśnie dzięki współpracy z profesjonalną szkołą językową, jaką jest niewątpliwie Skrivanek, osiągnęliśmy ten cel. Udało nam się usprawnić nasze kontakty międzynarodowe, uzyskując jednocześnie bogate źródło wymiany zawodowych doświadczeń.

……………………………………………………………………………………………………………………………

Ecovis System Rewident Sp. z o.o.

Nasza strategia to być odpowiedzialną firmą, nadążającą za zmianami w otoczeniu. Nasze cele to dbałość o klientów, aktualizacja wiedzy pracowników i wspieranie ich rozwoju oraz ochrona właścicieli.

Przedmiotem naszych usług jest badanie sprawozdań finansowych, prowadzenie ksiąg rachunkowych, consulting i doradztwo podatkowe oraz administracja kadr i płac,

Rozwiązaniem jest kompleksowa obsługa, merytoryczna kadra, wysoka jakość i terminowość wykonywanych prac w ramach obowiązujących regulacji prawnych.

Motto

Naszą zasadą jest jakość. Drogą do jakości jest wiedza, która daje przewagę, ale tylko wtedy, gdy jest odpowiednio zarządzana i weryfikowana.

chatsimple