Kursy

Kursy online

Platforma e-learningowa powstała z myślą o kursantach, którzy oczekują nauki w pełni dopasowanej do ich potrzeb,
obowiązków i trybu życia, podanej w ciekawy i nowoczesny sposób.

Opinie naszych klientów:

Pozytywna ocena poziomu nauki języka, elastyczność stosowanych rozwiązań oraz wysoki poziom obsługi klienta pozwalają z pełną odpowiedzialnością rekomendować firmę Skrivanek sp. z o.o. jako solidnego partnera w procesie rozwoju kompetencji językowych.

Eneris Surowce S.A.

Z firmą Skrivanek współpracujemy od 2015 roku. Korzystamy ze wsparcia w nauce języka angielskiego dla naszych pracowników na różnych poziomach zaawansowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, przede wszystkim z bardzo dobrej organizacji zajęć oraz z wysokiej jakości pracy lektorów.

Elżbieta Trzeciak

Szkolenia organizowane przez szkołę językową Skrivanek cechują się wykwalifikowaną i elastyczną kadrą lektorów z dużym doświadczeniem w zakresie prowadzenia zajęć typu in-company. Szkoła zapewnia regularny monitoring szkolenia w postaci raportów frekwencji i postępu. Rekomendujemy szkołę językową Skrivanek jako zaufanego partnera, który gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług.

Orange Szkolenia Sp. z o.o.

Proces organizacji, program nauczania, zajęcia oraz monitoring projektu prowadzone są z najwyższą starannością. Lektorzy profesjonalnie pracują z grupą, podchodzą elastycznie do potrzeb danej grupy, jak również poszczególnych uczestników. Szkoła językowa Skrivanek jest solidnym, odpowiedzialnym partnerem godnym polecenia.

Develey Polska Sp. z o.o.