BRANŻA IT

Specjalistyczne kursy z języka angielskiego

cover

Firma tworząca i testująca rozwiązania informatyczne od ponad 10 lat dla klientów różnych branż. Budują doświadczenie realizując projekty dla innowacyjnych firm w naszym kraju, a od niedawna dla globalnych klientów korporacyjnych.

WYZWANIA

Zarówno typ reprezentowanej branży oraz międzynarodowa działalność spowodowały, że pojawiła się potrzeba podniesienia kompetencji języka angielskiego wśród pracowników klienta. Celem strategicznym było wdrożenie skutecznych rozwiązań, które pozwolą rozwijać lub doskonalić swobodną komunikację w języku angielskim zarówno w mowie, jak i piśmie, aby móc pozyskiwać oraz współpracować z zagranicznymi klientami.

ROZWIĄZANIA

• Dobór kadry z odpowiednimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem w branży IT.
  • Wybór elastycznej formy szkolenia tj. online i stworzenie spersonalizowanego programu.
  • Opracowanie słownika kluczowego słownictwa / zwrotów na podstawie materiałów otrzymanych od klienta.
  • Określenie indywidualnie dopasowanego modelu komunikacji, administracji oraz monitoringu projektu.

Indywidualnie dopasowane rozwiązania pozwoliły klientowi zrealizować biznesowy cel strategiczny. Przeszkoleni pracownicy samodzielnie i profesjonalnie w języku angielskim reprezentują firmę na arenie  międzynarodowej. Kilka miesięcy po zakończeniu projektu szkoleń, otrzymaliśmy informację, że nasz klient rozpoczął współpracę z dwoma globalnymi firmami. Jest to ogromny sukces dla całego zespołu klienta, ale również dla nas.