Branża usług profesjonalnych

cover

WYZWANIA

Językiem komunikacji jest angielski, ale z uwagi na charakter świadczonych usług znajomość innych języków obcych jest kluczowym aspektem. Dużym problemem było znalezienie szkoły językowej, która mogłaby elastycznie zapewniać różnorodne formy nauki i profile zajęć dostosowane do stale zmieniających się wyzwań klienta. Z informacji uzyskanych od klienta, po wcześniejszych próbach współpracy z innymi szkołami, wiemy, że dużym wyzwaniem było utrzymanie zaangażowania wśród pracowników biorących udział w projekcie.

ROZWIĄZANIA

Wyznaczyliśmy opiekuna projektu, który wraz z zespołem metodycznym opracowuje spersonalizowane rozwiązania oraz monitoruje realizację kolejnych zleceń na bieżąco. Naukę realizujemy na podstawie różnych form szkoleń, jak np. kursy stacjonarne, kursy online, warsztaty specjalistyczne, intensywne szkolenia, „classes on the job”. Ostania opcja gwarantuje maksymalne wsparcie lektora podczas codziennej pracy, „one to one”. Aby móc prowadzić proces nauki w tak różnorodny sposób, dobieramy odpowiednio wyselekcjonowaną kadrę. Wdrożyliśmy spójny i regularny pomiar satysfakcji i frekwencji wśród wszystkich kursantów, co wpływa na utrzymanie wysokiej jakości zajęć przez wszystkie lata współpracy.

Przez kilkanaście lat współpracy zrealizowaliśmy różnorodne projekty pod kątem wybranej formy, profilu zajęć, z różnych języków, m.in. angielskiego, niemieckiego, polskiego dla obcokrajowców, włoskiego, hiszpańskiego dla prawie tysiąca kursantów. Aby odpowiedzieć na potrzeby tego partnera, działamy niestandardowo, tworząc innowacyjne rozwiązania.

chatsimple