Branża usług profesjonalnych

cover

Firma z branży produkcyjnej. Od kilkudziesięciu lat tworzy rozwiązania dla klientów na całym świecie. Na potrzeby uczciwego funkcjonowania w środowisku biznesowym stworzyliśmy kodeks działania oraz komunikacji zarówno z klientami, jak również dostawcami.

WYZWANIE

W naszej organizacji sposób osiągania i realizacji założeń, jest tak samo istotny jak cele. Dlatego do prowadzenia projektu szkoleń z języka włoskiego szukaliśmy dostawcy, który przykłada wagę do uczciwej współpracy oraz posiada ugruntowaną pozycje na rynku usług językowych. Od naszych dostawców oczekujemy najwyższej jakości obsługi.

ROZWIĄZANIA

W ramach tego projektu zostały wdrożone różnorodne rozwiązania z zakresu formy / rodzaju / częstotliwości / jednostek zajęć. Szkolenia realizowali lektorzy nienatywni oraz native speakerzy. Przede wszystkim na podstawie wyników z testów poziomujących, indywidualnych ankiet potrzeb oraz zgodnie z profilem zajęć, opracowany został program nauczania i dobrane odpowiednie materiały szkoleniowe. Wspólnie z nowym partnerem określiliśmy też ramy czasowe kolejnych etapów realizacji całego projektu.

PODSUMOWANIE

„Zdajemy sobie sprawę, że na nasze sukcesy, ogromne znaczenie mają zewnętrzni dostawcy. Cieszymy się, że podjęliśmy właściwą decyzję o powierzeniu projektu szkoleń językowych w Polsce szkole językowej Skrivanek. Tak jak i my, postępują zgodnie z wysokimi standardami jakości obsługi oraz respektują różnorodność. Cały zespół dedykowany do obsługi naszego projektu był zaangażowany i otwarty na dynamikę przebiegu kursów. Nasi pracownicy z całej Polsce mogą komunikować się z zespołami w siedzibie oraz samodzielnie i dobrze realizować zlecenia.”